Reklamní činnosti

• Možnost bez obalu vyjádřit svůj názor, dát otevřenou zpětnou vazbu komukoli vč. nadřízeného, po předchozích zkušenostech mám zde pocit, že víme kam firma směřuje a opravdu za tím jdeme i když je to občas trnité, líbí se mi kanceláře i jejich lokace, pracuje tu spousta velmi inteligentních a inspirativních lidí, mám pocit, že jsme napřed před konkurencí
  • IT to je asi největší problém s tím bojujeme dlouho, některé procesy spojené s centrálou, fakturační jednotka v Polsku

• Jsem ráda za otevřenost firmy. Pokud si člověk řekne, tak je vyslyšen a snaží zaměstnavatel/šéf vyjít vstříc.
  • Není nic konkrétního, co by mě štvalo. Pokaždé když se mi něco nelibilo.. řekla sem ... a byla snaha najít řešení. Takže za mě dobrý.

• skvělý kolektiv přátelská atmosféra

• Fajn kolegove, dobre a zajimave projekty/klienti.
  • Leadership managementu je nulový, rozvoj lidi a přemýšlení o tom v rámci firmy žalostné.

• Priatelské prostredie Organizácia práce Firemné akcie

• Na komunikační agenturu občas příliš korporátní přístup ze strany vedení. Přes proklamovanou otevřenost je občas znát, že nejvyšší vedení firmy ne vždy úplně chápe, s čím se musí řadoví zaměstnanci denně potýkat. Bariérou je také fakt, že jsme součástí globální sítě a některá interní nařízení nebo schvalovací procesy nerespektují realitu a potřeby každodenní práce.

• Funguje tu skvěle propojování napříč komunikačními piliří. Je tu příjemné prostředí, ve které spolu mluví stratégové, kreativci, píáristi i dataři nebo developeři napříč skupinou. To vám umožní nahlédnout do dalších oborů a celkově vás tak práce v Publicis Groupe neustále posouvá. Lidé jsou tu různí. Všichni ale mají jedno společné - chtějí být nejlepší v tom, co je baví. A to je to nejlepší pracovní prostředí.
  • Od té doby, co máme luxusní terasu, tak už mi tu nic nechybí :D

• Nejvíc ocenuji team spirit a přístup lidí se kterými pracuji a zároven jsem spokojená s tím jak se forma vypořádala se situací Covid
  • chaotičnost procesů, hodně lidí tu má oficiálně pozici na kterou nemají potřebné skills a know how (v porovnání se světem), nesutále se měnící struktura firmy

• Mladý a super kolektiv, zázemí a vybavení kanceláří, možnost pracovat samostatně bez zbytečných kontrol, mimopracovní aktivit po práci
  • absence benefitů

• Příjemné pracovní prostředí, otevřenost nadřízeného a kolegů, možnost dělat chyby a učit se z nich. Jo a iniciativa ze strany HR a dalších v rámci různých akcí a party, které nám pomáhají poznat se i mimo pracovní zápřah. Práce je sice stresující, ale člověk cítí, že v tom není sám a má podporu.
  • Málo zpětné vazby od nadřízeného – potřebovala bych slyšet, co konkrétně mohu zlepšit a slyšet, v čem jsem naopak dobrá. To se tady, zatím, bohužel neděje. Není čas a občas je to jen o příchodu do práce – intenzivní copy práce – odchod domů. Takže prostor, ve kterém můžu bezpečně sdílet své obavy nebo potřeby moc nevzniká.