Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Maloobchod s oděvy

• S jistym mistem pokud se mng "lezlo do zadku"
  • Jen jeden vikend v mesici volny, neustale prehazovani smen, neschopnost mng a jeho zastupcu na prodejne. Neoceneni kvalitnich a schopnych zamestnancu, nevazi si jich, neoceni je. Ceni se zamestnanci, kteri lezou mng do zadku, pochlebuji jim, ceni se mng ne podle schopnosti a kvality, ale podle toho jak moc jsou schopni vlezt vedeni v Praze do zadnice. Cim vic je zamestnanec schopny a pracuje, tim vic na nej nakladaji a pritom jej zacinaji pomlouvat a vytvari dusnou atmosferu. Moto mng jde prikladem uz je davno pase, mng si dela co chce a svym oblibencum vychazi vstric, ostatni se musi podridit a maji smulu. Kdysi se tam pracovalo skvele a spravedlive, po vymene mng slo vse do...a spousta schopnych lidi radeji odesla a ten ubohy zbytecek schopnych co tam zustal je zhnuseny

• Kolektiv kolegu na stejný pozici SA ale rozhodne ne tym manažerů který si dělají co chtějí kdy chtějí a jak chtějí hlavně aby odpovídali nakym nadřízeným standardům co kdy a jak a musí udělat a to je vše manažeři ze Zary ze sebe dělají bůhví co když přitom nejsou nic víc než kdokoliv jiný kdo pracuju v obchodě s oblečením
  • Přístup manažerů organizace často nejsou schopni vyjít vstříc i tomu co jim dáte několik týdnu předem protože mají málo lidi na směnu

• S penězi, student si zde na částečný úvazek vydělá více než u konkurence. To se ovšem nedá říct o hlavním pracovním úvazku, zde jsou peníze bídné.
  • Jako studentovi mi nedokázali vyjít moc vstříc. Do práce jsem musela chodit 5x týdně. Vždycky je to o přístupu a snaze, tady moc snaha vyhovět nebyla.

• Možnost práce při studiu

Možnost 20, 25 a 30 hodin za týden. Lze měnit počet hodiny na následující měsíc, tak aby to vyhovovalo se školou.

• Kreativní stránka mé práce
  • Nadřízení, management, HR - neumí se chovat k lidem!

• Výhodný je 13 plat ve 12 měsíci, ale jinak výplata za tu dřinu je podprůměrná. 16000,- čistého je málo. Plno lidí nastoupí a po měsíci skončí. Měl by si Nás stálích zaměstnanců víc zaměstnavatel vážit a po určité době přidat peníze.
  • Za hodně práce málo peněz.

• Stabilní zázemí, interní kariérní postup, možnost tréninku a cest do zahraničí, seznámení se zajímavými lidmi, mnoho zkušeností.
  • Motivace, trénink manažerských dovedností, flexibilita.

• plat

• V Zaře byli skveli kolegove,opravdu bajecni. Nevim jestli toto nekdo z nich bude cist ale mrzi me ze se nas tym rozpadl a dnes uz tam z tech lidi nikdo neni,je to skoda protoze jsme spolu nove otevrenou Zaru v OC Chodov vybudovali od zacatku..moc timto dekuji 💙 jen skoda,toho maleho platu 😕 a toho,jak malo se dostane prilezitosti na povysenni,vetsinou to bylo povyseni z kamaradstvi a protekce ...nekteri lide by si ho zaslouzili protoze tu praci delali srdcem a rozumeli módě jako malokdo.
  • Plat! Spravedlivejsi moznost karierniho postupu. Pohodlnou uniformu nediskriminujicích velikostí!!! Spolecne zamereni se na to..koho jaka zona bavi.

Protoze zadne zkusenosti nepotrebuji. Tyn ZARA si vas zauci sam. ☺ Protoze pro lidi bez zkusenosti je perspektivni moznost karierniho rustu ke kteremu v ZARA casto dochazi. ☺