OVB Allfinanz, a.s.

Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

• Pružná pracovní doba
  • Možnost kariérního postupu

Časová flexibilita

• Časová flexibilita
  • Vedení se orientuje jen na sebe. Nepodporuje podřízené. Kolegové někteří byli sólisté. Žádné teambuildingy, minimální podpora od HR. Co si člověk těžce nevybojoval to nedostal.

• Flexibilita - člověk je pánem svého času a je jen na něm, kolik hodin prací stráví. Možnost kariérního postupu v závislosti na odvedené práci. Dobré programy k motivaci zaměstnanců (bohužel nehrazné zaměstnavatelem).
  • Profesionalita - někteří zaměstnanci upřednostňovali vlastní zisk před správnou volbou produktu pro klienta. Velký odliv a příliv zaměstnanců. Na pozici nebyly kladeny téměř žádné požadavky a do firmy se dostali lidé, kteří se na danou práci nehodili a kazili společnosti jméno.

• Byla to možnost proniknout do světa financí,finančních a pojišťovacích produktů.Obrovská a velmi cenná zkušenost,ze které se dá hodně čerpat do budoucna
  • Změnila bych svého přímého nadřízeného,který mi nevěnoval ani minutu svého času,vše mne naučili mojí zkušenější kolegové

• školení, vzdělání
  • byla to práce jako OSVČ, velmi těžké shánět klienty, těžké přesvědčovat, že děláme svou práci velmi dobře

• Hodně benefitů za dobře odvedenou práci . Pomoc od kolegu i vedoucích.
  • Chybí mi fixní mzda

• Úžasná školení, skvělé ohodnocení. Skvělý kolektiv. Úžasné ohodnocení a benefity..

• Nejlepší kolektiv, spousta benefitů a odměn. Stále se něco učím a zdokonaluji se. Člověk se opravdu nenudí.

• Za pět let v OVB jsem se naučila více, než na VŠ. Super zkušenost! Pakliže má člověk štěstí na strukturu, přestane práci vnímat jako práci ale spíše jako zábavu.

• Velmi dobrá kompatibilita pracovního a soukromého života. Za mnohem méně práce pořádná porce muziky oproti zaměstnání.
  • Nic mě nenapadá
  • Možnost práce při studiu

Časová flexibilita. Vytvoření si během studia stabilní finanční zázemí - odpadá tedy problém s hledáním místa po dokončení studia.

• Určite sa mi veľmi páčili školenia, ktoré boli organizované a v motyvačnom duchu a atmosfére, ktorá vedela nakopnúť človeka pre ďalší profesionálny rozvoj. Veľmi záležalo na spolupráci s nadriadeným - jeho osobnosť a profesionalita ako aj zázemie, ktoré poskytoval. Celý systém práce OVB bol dobrý a zmysluplný, keby sa dodržiaval - ohromilo ma množstvo rôznych možností, ktoré sme mohli ponúknuť klientom, aby zaspokojiť ich konkrétne potreby. Nepáčilo sa mi však, že po analýze klienta, sme prakticky vždy presviedčali ľudí, že prvé musí byť poistenie na žitie - čo bolo logické, ale väčšina z klientov nechcela robiť niečo, čo im bolo kázané - vtedy sme strácali dôverihodnosť v očiach klienta len preto, aby sme my zarobili prvý - z odstupom času som zistil, že to bola chyba nadriadeného a jeho stratégie, ktorú nás učil. V inej firme po mesiaci prácy ma šéf navrhol na testy Národnej banky Slovenska pre poskytovanie finančných služieb klientom - čo v OVB nebolo - žiadne testy či skúšky finančných ústavov... Ale to boli začiatky, cca pred 12 rokmi na Slovensku... Stále si myslím, že idea a možnosti sú skvelé a dalo by sa pomôcť mnoho ľuďom a tým získať mnoho spokojných klientov. Žiaľ, ľudia tiež často prekvapujú... :)
  • Poplatky za školenia

Volnost a samostatnost