ARTIN, spol. s r.o.

Programování

• Neformální pracovní atmosféra
  • Pružná pracovní doba

Artin si i přes stálý růst firmy udržuje atmosféru a přístup rodinné firmy. Zakládá si na transparentnosti a férovosti, stará…

• - skvělý kolegové podobného mladého věku :) - příjemná kancelář na Vyšehradě - občasné technologické meetupy - team buildingy - benefity - možnost pracovat i na IČO
  • - projekty jsou většinou formou body shopu (nesedíte na Artin pobočce, ale u zákazníka a pracujete s lidmi, kteří nejsou z Artinu, mají jiná firemní pravidla, komunikační nástroje atd.) - projekty nejsou moc technologicky zajímavé a mám pocit, že jsou cílené na zisk firmy a ne na spokojenost zaměstnanců - bohužel sliby o projektu, kam člověk nastoupí nejsou úplně pravdivé (v mém případě zejména složení týmu a náplň práce)
  • Netradiční benefity

Nabizi neomezenou dovolenou po odpracovanem 1 roce na HPP. Ta je placena a lze ji ziskat, pokud souhlasi manager i vedouci na projektu. Nabizi benefitni body, kterymi lze platit napriklad elektroniku ve vyhodnem kurzu a mozna i bez DPH. Na nekterych projektech lze pracovat i full remote. Lze pracovat jak na ICO, tak na HPP. Pri praci na ICO je firma ochotna zapujcit sve vybaveni jako je napriklad notebook ci monitor. Tymove srazy v restauraci nejsou pouze na jare, v lete a na Vanoce, ale v podstate kazdy mesic. Mimo to jsou i dalsi srazy jako lyzovani napr. na horach v Rakousku/Svycarsku, deskove hry ci team building ve vinarne na Morave i s noclehem atd.

• Neformální pracovní atmosféru

Atmosfera v praci je velice neformalni. Vsichni si tykame. Na pohovoru Vas neprijme zadny "poskok", ale mimo jine i vedouci Prazske pobocky, ktery je take velice pratelsky. Vsichni jsme podobneho mladsiho veku a povidame si nejen o praci, coz je skvele na "vypnuti". Po praci se obcas organizuji i nahodne srazy jako jsou deskove hry, hrani pc her apod.

• Artin si i přes stálý růst firmy udržuje atmosféru a přístup rodinné firmy. Zakládá si na transparentnosti a férovosti, stará se o to, aby byli zaměstnanci spokojení. Je hodně flexibilní a lidem vychází vstříc, ať už jde o změnu projektu, dovolenou nebo pořízení nového vybavení. Práce je různorodá a vždycky se najde někdo, kdo rád poradí nebo pomůže. Artin nabízí hodně zajímavých benefitů, ale pro je největším benefitem skvělá atmosféra a kolegové, se kterými se potkáváme často i mimo práci.

• pratelska a rodinna atmosfera, otevrenost, mimopracovni aktivity
  • nic mne nenapada :)

• velmi přátelská a neformální atmosféra, možnost seberealizace, absence mikromanagementu, fajn inspirativní kolegové, cítím se tu prostě dobře:-)
  • zatím jsem na nic nepřišla...

• Zajímavé projekty Možnost růstu Získávání nových znalostí

• Oceňujem veľmi ľudský prístup firmy, v ktorej sú všetci ako jedna veľká rodina.
  • Nic

• Volná pracovní doba Přátelský a osobní přístup Dobrý kolektiv
  • Netradiční benefity

ARTIN nabízí spoustu benefitů, mezi kterté například patří neomezená dovolená, flexibilní pracovní doba, samodoplňující lednička, neformální oblečení, kurzy pro seberozvoj...

• Možnost říci svůj názor z jakékoliv pozice, extrémně otevřená atmosféra, přebírání zodpovědnosti, důvěra v lidi.
  • Někdy by trochu více stresu nevadilo, člověka to donutí k vyšším výkonům :)

• Oceňuji volnost, která v Artinu panuje. Na všem, co není proti selskému rozumu se dá domluvit.
  • V Brně jsme momentálně rozdělení ve třech pobočkách. Jsou sice kousek od sebe, ale stejně to není ono. Ale už se na tom pracuje, Artin staví novou budovu, kde budeme opět všichni pohromadě.

• Přátelská atmosféra Příjemné prostředí Možnost nastavit si práci jak mi vyhovuje Neomezená dovolená Na všem se dá domluvit

Možnost práce při studiu