Lear Corporation Czech Republic s.r.o.

Výroba dílů a příslušenství pro motorová vozidla

• Práce v mezinárodním prostředí

• - práce v mezinárodním prostředí - pružná pracovní doba - možnost se učit cizí jazyky - příjemné pracovní prostředí
  • - spolupráce s arogantním managementem je téměř nemožná - donášení nepravdivých informací k vedoucím oddělení - rušení firemních benefitů z důvodu šetření

Výzkum, vývoj

• Komunikace managementu k radovym zamestnamcum v podstate neexistuje

• stabilita a jistota zaměstnání možnost pracovat s moderními technologiemi vysoké kompetence na své pozici orientace na kvalitní produkt funkční systém práce a podpora jeho rozvoje dodržování pracovního práva pro řadové zaměstnance
  • vyměnil bych nejvyšší vedení až na úroveň vedoucích oddělení... management je prorostlý aroganci a prospěchářstvím vedení neadekvátně kamufluje výsledky pro zákazníky abnormální kamarádičkování při určování karierního postupu respektuje se nemanželské vztahy managementu na pracovišti

• S platovými podmínkami a benefity v podobě stravenek
  • Povinné inventury na skladě i v době osobního volna, fyzicky namáhavá práce, nepěkné a neférové jednani od nadřízených.

• Celkem dobré peněžní ohodnocení
  • Postoj k zaměstnancům. Uvědomit si, že jsme pouze lidi, kteří potřebují spát a žít své osobní životy. 12ti hodinové šichty 4x zasebou opravdu nejsou možné. Je dobré s námi komunikovat a naslouchat.

• Spokojen jsem s náplní práce - vývoj sedaček do aut, pro renomované značky. Celkem přátelská, až rodinná atmosféra (do nedávna)
  • Nedávno nastoupivší nejjnižší vedoucí pracovníci se chovají tak, že si nedokážou zbudovat respekt a autoritu tím co znají a umí, takže neustále přehazují zodpovědnost na podřízené i nadřízené a v poměrně hojném počtu vyhrožují vytýkacími dopisy a rozvázaním pracovního poměru, za naprosté malichernosti! Vytváří tím naprosto zbytečně stresové prostředí a tím vznikající neustálé konflikty.

Výzkum, vývoj

• Možnost využití jazyků
  • Pracovní prostředí

Kvalita, kontrola kvality

• Spolehlivost
  • Navýšit mzdy pro dělníky. Zrušit 12 ti hodinové smeny

• Ocenil som možnosť získať nové pracovné skúsenosti. Systém zaskolenia a správanie nadriadeného pracovníka by určite mali zlepšiť
  • Zlepšiť proces zaskolenia, a prístup vedúcich pracovníkov

Kvalita, kontrola kvality

• Člověk se tu vše potřebné naučí. Vhodné pro absolventy i lidi bez zkušeností.
  • Komunikace s managementem je špatná. Pokud nejste ochotni donášet na ostatní, nebudete to mít lehké.Přesčasy papírově nejsou, ale práce je tolik, že to bez nich nejde. Občas je problém zajít k zubaři, kterého máte objednaného už měsíce, protože se tam přesune odpoledne schůze. Celkový nerespekt a nevychovanost v jednání vůči zaměstnancům. Jste jen pořadové číslo v položce. Špatně stanovená zodpovědnost jednotlivých aktérů- leckdy ti lidé vůbec nemají tušení, že mají určitou povinnost a je velmi těžké danou práci dotáhnout, když musíte často vysvětlovat jednotlivci, co má konkrétně udělat. Často vám ani nechce pomoci.

Řada koleg§ jsou cizinci a úředním jazykem je zde angličtina. Odficiální korespondence je vedena v angličtině. Pokud pracujete pro francouzský nebo německý team, telefonujete a píšete maily ještě v jiném jazyce.

Pracuje zde řadá absolventů a mají tak možnost se naučit práci se SAPEM a jinými systémy, které se jinde vyžadují a na školách ekonomického směru nevyučují.

před více jak 1 týdnem

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 14