HORNBACH BAUMARKT CS spol. s r.o.

Maloobchod se stavebninami a nářadím

• Práce bez přesčasů
  • Rozmanitá práce

školení zaměstnanců,různé benefity,jistota práce

• Zpočátku jsem si cenil jednání s lidmi narovinu a dodržování desatera hornbachu.Bohužel ale postupem času se to horší.A jak dříve platilo že jsme si všichni rovni tak teď už to bohužel přestalo platit a fujguje to způsobem kdo s kým kamarádí než podle toho kdo jak pracuje.Z toho důvodu tam lidé odcházejí a nový se tam moc nehlásí.Z toho důvodu jsou zaměstnanci kteří tam jsou přetěžováni a to vede i k tomu že jsou podrážděnější a naštvanější na vedení který s tím nic nedělá.Tohle tam dříve nebylo ale nyní je to rok co rok horší.
  • Změnil bych rozhodně přístup vedení k zaměstnancům aby si jich více vážily ptotože to oni jsou příčinou toho že to tam ještě funguje a pokud si to neuvědomí může to dopadnou tak že tam nebude chtít nikdo pracovat.

• školení zaměstnanců,různé benefity,jistota práce
  • Lepší pohled na zaměstnance. Že nejsou stroje a více naslouchat různým oddělením jaké mají problémy a nepostihovat zaměstnance za svůj názor a problémy celého oddělení.

• Snaží se pro spokojenost svých zákazníků udělat maximum. Občas to ale přehání.
  • Přístup vedení k řadovým zaměstnancům a hlavně přístup lidí z německé centrály.

• Tohoto zaměstnavatele bych doporočila těm, kteří hledají jistotu stabilního zaměstnání a baví je práce s lidmi.

• Už s nicim
  • Od 10 k 5 , nedávno bych toto ještě nenapsal.

• váží si zaměstnanců
  • hodně hodin nad rámec smlouvy
  • Jistotu a stabilitu

netrpí nedostatkem zákazníků,takze plní plany, tudíž nehrozi propouštění,plat vzdy včas na uctu,pokud jste šikovní tak si vás snazi udržet

• Vynikající domluva co se týká směn. Snažili se mi dát co nejvíce prostoru a pomáhat mi s vykonáváním mé práce. Každý se věnoval svojí práci, ale když jste je poprosili a pomoc nevadilo jim opustit stanoviště, poradit a pomoci.
  • Někdy mi přišlo, že když se pracovníkům nechtělo pracovat tak se zastavili a začali si povídat i když bylo práce nejvíce, ale to se stávalo vyjímečně.
  • Pružnou pracovní dobu

Snaží se, aby vám bylo vyhověno na pracovní době. Vždy se domluvíte, aspoň pár dní dopředu, kdy můžete a kdy ne.

• Volnost a samostatnost

Svoji práci můžete dělat jak se vám chce, pokud na konci dne budete mít vše hotové. Kreativita při balení taky neuškodí. Po zaučení vás nikdo nehlídá, dokud si neřeknete o pomoc.

před více jak 1 týdnem

• 6 týdnů dovolene je nadstandard a přijdou vhod, jen kdyby byl prostor, bez případných přesčasu si ji užít. Práce na Vás čeká!! Chce to dokonalé plánování a i tak to je velice složité.V pátek se končí v 15h. Není to pravidlem a pořád je co dělat, ale když Vás čeká cesta mimo město, máte možnost z Prahy vyjet mimo páteční kolaps.
  • Neustále snižování budgetů u všeho. Dost často kontraproduktivně. Demotivující pro mnohé. Podstav zaměstnanců. Šílené nasazení. Jsou i odd. kde chybí par let přímo nadřízený. Dost často se vyskytují stresové situace. Výhra pro ty, co dokáží být nad věci. Jen je pak otázka na jak dlouho.

• S kolektivem
  • Více uznání

• Možnost postupu, neustálé výzvy, možnost seberealizace, mít odpovědnost. Spolupráce a propojení s ostatními regiony. Cestování.
  • Procesy a postupy jsou přímo úměrné velikosti firmy. Velmi složité a náročné začátky. Nutno investovat mnoho energie a mít dostatečnou motivaci.

Nákup

Práci bez přesčasů

Zaměstnanec nemusí pracovat přesčasy, případně po domluvě.

Rozmanitou práci

v práci není stereotyp