ŠkoFIN s.r.o.

Finanční leasing

• Pružná pracovní doba

Oceňuji některé benefity, které zaměstnavatel nabízí, především flexibilní pracovní dobu - perfektně se dá skloubit soukromý…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 100 142 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Oceňuji některé benefity, které zaměstnavatel nabízí, především flexibilní pracovní dobu - perfektně se dá skloubit soukromý a pracovní život dohromady. Na dobré úrovni je i nálada v týmu a spolupráce s nejbližšími kolegy.
  • Výčet slabých stránek bohužel značně převyšuje pozitiva. Společnost neumí reagovat na situaci na trhu - momentálně díky nejnižší míře nezaměstnanosti a vysokému riziku ke zvýšení fluktuace, není absolutně schopna vytvořit takové pracovní a mzdové podmínky, aby zaměstnance, do kterých investovala čas i peníze zaškolením, nejen udržela, ale zároveň namotivovala k lepším výkonům. Průměrná mzda a šance na její zvýšení je mizivá, jediné co člověk dostává pravidelně přidáno je množství práce. Plnění úkolů navíc značně komplikuje neefektivita, která se objevuje napříč celou firmou. Neustálé meetingy a “schůzkování” kvůli sebemenší drobnosti, zastaralé systémy a neochotní zaměstnanci z jiných oddělení, po kterých se musí vyloženě “dupat”, aby Vám alespoň odpověděli na e-mail - to Vás otráví už během prvních pár měsíců. ŠkoFIN navíc i přes to, že je 21.století, zamrzl v hlubokém středověku a pokud nebude člověk pracovat na vyšších místech, bude se cítit jako chudina, a bude s ním i takto ze strany HR nebo managementu jednáno. Řadový zaměstnanec není totiž nic víc, než otrok, který nemá na nic nárok, a i přes to, že je třeba přímý nadřízený férový a pomohl by, ničeho se díky vlivu personálního oddělení nedomůžete.
  • Pružnou pracovní dobu

Libovolný začátek a konec pracovní doby; povinná pracovní doba je 9-15

• flexibilní pracovní doba
  • personální oddělení, mzdy - chyby, nepočítání či svévolné odpočítávání dovolené, laxní přístup k problémům
  • Možnost práce při studiu

Umožňují studium, dávají studijní volna, případně nabízí částečné či poloviční úvazky.

• Pružnou pracovní dobu

Flexibilní začátek/konec. Fix 9-15.

• Prostor pro nápady a rozvoj. Skvělá parta lidi kteří do toho dávají srdce. Jistota a stabilita.
  • Zaměřit se na zaměstnance a mít je na prvním místě potom přijde logicky i to že zaměstnanci budou mít na prvním místě klienty. Férová odměna za vykonanou práci.

• Pruzna pracovni doba, moznost homeoffice, dobry kolektiv
  • Mzda doopravdy velmi nizka-pridano jen tak nedostanere, fungovani napric oddelenimi prilis nefunguje, zastarale systemy, nespokojeni klienti (kvuli zastaralemu systemu se nedalo vyhovet jejich naprosto adekvatnim pozadavkum), nevazi si dlouhodobych zamestnancu, neprilis velke moznosti vzdelavani.
  • Neformální pracovní atmosféru

Nedbá se příliš na žádná pravidla. Neformální pracovní atmosféře napomáhá také flexibilní pracovní doba. V mnoha částech firmy se neřeší dresscode.

• Spolupráce napříč firmou nefunguje. Vyřízení požadavků je nekvalitní a trvá dlouho což koncového zákazníka většinou odrazuje.

• snaha o slušné zacházení a spokojenost zaměstnanců
  • Rigidní procesy, energie lidí přijde vniveč nebo se tam případně příjemně pobaví. Produktivita velmi nízká.

• zaměstnavatele jsem vnímala velmi pozitivně, kvalitní produkt a služby Nedostatky jsem viděla na managerských pozicích, lidé bez zkušenosti a bez kompetencí , to byl důvod mého odchodu ze společnosti
  • management, posílit kompetence managerů,

• Stabilita a známost firmy, velmi dobré ohodnocení (mzda a spoustu benefitů), možnost výběru služebního vozidla dle budgetu, spolupráce s nadřízenými i HR na velmi vysoké úrovni, samostatná práce, u obchodníků home office.
  • Atmosféra mezi odděleními nebyla vždy optimální. Věřím, že na tom jde pracovat, pokud to bude mít podporu manažerů jednotlivých oddělení.

• Příjemná pracovní doba a důvěra v zaměstnance ohledně docházky. Výplata vyplacena vždy včas. Nadřízený umí ohodnotit práci navíc.
  • Plat dost nízký. Občas se upravují předem danné pravidla, jak se to hodí vedení, bohužel v neprospěch zaměstnance. Někdy je až moc zasahováno do soukromých věcí.

• Práce na zajímavém projektu a spolupráce se zahraničním dodavatelem.
  • Plánování práce.Jisté věci šlo naplánovat dopředu a ne na ně narazit uprostřed projektu a nepočítat s nima.

Libovolný začátek a konec pracovní doby; povinná pracovní doba je 9-15