Přátelský kolektiv (jak na nižších, tak i vyšších pozicích), příjemné pracovní prostředí, ochota a vstřícný přístup k zaměstnancům, pestrá nabídka firemních benefitů (zvýhodněný tarif O2, zaměstnanecké slevy na zboží, bezúročné půjčky, možnost nákupu firemního zboží na splátky, lekce AJ zdarma), flexibilní pracovní doba
- Firma se snaží komunikovat se všemi zaměstnanci, informovat je o tom co se děje ve všech úrovních. Od "běžných" zaměstnanců, po manažerskou či nejvyšší úroveň. Jednání na rovinu oceňuji
- libí se mi flexibilita se kterou se přihlíží na náhlé výpadky (nutnost navštívit lékaře, něco se doma rozbilo apod.,) kde se vždy dalo pohodlně domluvit jak to v rámci práce vyřešit. Není to po zkušenostech jinde, automatické.
Firma je zatím menší, spíše až rodinného typu, proto občasné poplácávání po ramenou a tleskání si za úspěchy je až korporátně nemístné. V poplácávání a výskání vyznívá občas zbytečně falešně. Což si myslím je škoda, lidé můžou být hrdí na svou práci zde i bez vynucených potlesků. Možná by stálo za zvážení jiný způsob komunikace
* Práce v mladém kolektivu
* Parádní pracovní doba (člověk není od rána do večera v práci)
* Možnost kariérního růstu
* Zajímavé benefity
* Rozvoj a investice do jednotlivých oddělení
* Vedoucí, který se za vás jako zaměstnance dokáže postavit
* Žádná přehnaně zbytečná kontrola zaměstnanců
* Jistota a stabilita
* Uplatnění pro lidi bez zkušeností
* Firemní akce....od paintballu...přes florball....až po pařbu online her mezi zaměstnanci
GIGACOMPUTER je na trhu více než 10 let a je to přesně ta firma, která nikdy nespí - neustále reaguje na situaci na trhu a zvyšuje kvalitu služeb pro své zákazníky.
Jako zaměstnanec máte možnost se podílet na rozvoji firmy a každý nápad, nebo připomínka není jen výkřik do tmy, ale máte možnost něco změnit a prosadit svoji myšlenku.
Firma se snaží starat o své zaměstnance. Dává příležitost každému kdo je šikovný a zaslouží si ji. K zaměstnancům se chová lidsky a s respektem. Benefitem je možnost nákupu výpočetní techniky za snížené ceny.
Možná by stálo za zvážení zavedení benefitu sickdays
Skvělé benefity
Výborný kolektiv
Známá značka
Jednička na trhu
Stabilní firma
Nevíme o ničem
Jistotu a stabilitu
Jistota výplaty, člověk se nemusí být, že by snad neměl dostat zaplaceno.
Stabilita firmy na českém trhu, není potřeba mít strach, že by firma mohla skončit po pár letech, jak se to může stát u nově založených, neznámých firem.
* Baví mě má práce
* volná pracovní doba
* šéf, který mi se vším pomůže
* kolegové, kteří jsou i kamarádi
* firemní akce, které platí firma
* chtělo by to více než dva dny dovolené navíc
* nemůžu mít v kanceláři domácího mazlíčka
* málo společných workshopů v kavárnách
Příjemné pracovní prostředí
na ajťáky existuje stereotyp - no jo, je to ajťák, což ho automaticky škatulkuje do pozice ,,divný". V GIGA je zájem o IT výhodou. Člověk se tu necítí ,,divně", ale jako někdo, kdo má kam patřit. Jako člen GIGA rodiny. Nejsme tu jen kapka v moři, ale na každém z nás záleží. Všichni si tu pomáháme, jsme kamarádi i v osobním životě, chodíme společně na pivo, na párty. Nebojíme se zeptat, nebojíme se říct, když se děje něco, s čím nesouhlasíme. Vedení je přísné, ale přátelské :) Taková správná hlava rodiny.
Rozmanitou práci
V GIGA není stereotyp. Pokud jste na vyšších pozicích, tak máte zodpovědnost za celé oddělení nebo jeho část, která se skládá z X různých projektů, takže každý den děláte něco jiného. Jestliže jste tester, nebo na kancelářské pozici, tak vám prochází každý den rukama úplně něco jiného. Jednou je to předváděcí notebook, který nedávno vyšel na trh, podruhé je to repasované brutální dělo, které ještě dva roky zpět stálo 100 000 Kč a vy si jej můžete osahat a otestovat. Většinou to jsou kousky, které jsou na českém trhu ojedinělé. Díky atypickému sortimentu, který děláme, stereotyp nehrozí na žádné pozici :)
Ve firmě se mi celkově líbí, pracuju tady uz dlouhou dobu.
Je tady dobrý kolektiv a výborná nálada.
Práci mám rád, zvlášť v poslední době po změně vedení.
Ve firmě je i plno mimopracovních aktivit, kde se všichni líp seznámí.
Firma dává jen 2 dny dovolené navíc
Rozmanitou práci
Vzhledem k neustálému rozvoji firmy ve všech směrech je práce na jednotlivých odděleních velmi kreativní - firma je projektově orientovaná, neustále se pracuje na nových věcech, jak v rámci webu, tak v rámci optimalizace interních procesů.
Další věcí jsou nové a přibývající pobočky ve všech velkých městech ČR - velkou snahou je co největší se přiblížení zákazníkovi a spokojenost všech pracovníků uvnitř firmy.
Jistotu a stabilitu
Firma je na trhu již 12 let a je leaderem v oboru - není zde tedy riziko, jako u malých firem, které rychle vznikají a taky rychle zanikají.
GIGA je celorepubliková firma s více prodejnami, takže je možnost práce ve více městech ČR.
po změně směru v GIGA se tady absolutně změnilo celé prostředí firmy. Aktuální přístup k zaměstnancům se nedá srovnat s tím, co tu bylo dříve. Zrodila se nová super firma, kde je radost pracovat :)
Chybí mi sickdays :)
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
Protože v GIGA se nehledí na to, co má člověk vystudované, jestli zrovna dodělal školu, jaké má pracovní zkušenosti, ale na to, o jaký typ člověka se jedná. Jestli se chce učit, jestli o tu práci v GIGA opravdu stojí a jestli je vhodný adept být dalším členem GIGA rodiny...zkušenosti získá časem u nás :)
Práci v týmu mladých lidí
Protože celý tým v GIGA je tým mladých, perspektivních lidí, kteří pro firmu dýchají a chtějí ji někam posunout. A mladí lidé bývají vetšinou plní nápadů, nevadí jim změny, rádi se učí od zkušenějších a je pro ně moc důležitý pozitivní firemní duch a atmosféra, kterou v GIGA určitě najdou :)
Super kolektiv mladých lidí včetně nadřízeného s kterým mohu řešit jak pracovní tak osobní věci.
Zajímavé a moderní benefity pro mladé lidi.
Stále se rozvíjející firma s dlouholetou zkušeností.
Možnost se dostat k velice drahé a zajímavé IT technice , která často není k vidění na českém trhu.
Veřejné infromace o fungovaní firmy, novinkách formou firemní veřejné sociální sítě.
Spokojenost byla s kolegy na stejných (podřadných) pozicích
Se zaučením
Platí jinak, než obvykle.
Nabízely nám příspěvek na dovolenou, na bydlení, půjčku, ale byl v tom dycky háček
Stravenky 100% hrazené zaměstnancem (byli stržené z platu), nikdo to nechápe
Neustálé zbytečné schůzky s nadřízeným místo vykonávání práce
Žádný benefity ikdyž se firma v pracovních inzerátech a na pohovorech tváří že má
Neupřímnost ze strany vedení
Vysoká péče o zákazníky, ale vůbec žádný zájem o zaměstnance (a už vůbec ne o ty na nižších pozicích)
Nesmyslné nařízení - například nesmyslný formální dres kód na centrále
Firma si hraje na velkou firmu i když vůbec není
Pořád dokola nám slibovaly, že bude líp, že se začne dařit atd., ale přitom se pořád nic nedělo
Odpověď zaměstnavatele:
Informace zde uváděné se nezakládají na pravdě – což potvrzují i ostatní recenze tady na profilu. Naše firma poskytuje zaměstnancům velké množství benefitů. Přesvědčit se o tom může každý, kdo k nám nastoupí. Naše firma GIGACOMPUTER je projektově orientovaná. Z tohoto důvodu máme pravidelné týmové schůzky na týdenní úrovni. Na centrále máme nastavený benevolentní dress code. V oddělení pro kontrolu kvality produktů dostávají zaměstnanci firemní pracovní oblečení. Avšak nerozumíme tomu, proč člověk z kontroly kvality komentuje dress code na centrále. Velikost naší společnosti GIGACOMPUTER je relativní – jsme firma s obratem více než 100 000 000 Kč a zhruba 40-ti zaměstnanci
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se