Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Činnosti v oblasti nemovitostí

• Firma pomohla obnově průmyslového centra Zlín, pracuji v zajímavém oboru, učím se nové dovednosti.
  • Neplnění sjednaných dohod až chytračení, mimořádné špatná firemní kultura, často nepřátelské jednání vůči vlastním zaměstnancům - nepochopitelně

• Vše, od chování k zaměstnancům, po chování ke svým klientům. Lidskost, čestnost, důvěra, pravdomluvnost, dodržet své sliby a stát si za svými názory - této firmě úplně chybí....

• Když jsem si četla recenze zde, říkala jsem si, že si udělám vlastní názor. Vyhodili mě po měsíci v době coronaviru aby ušetřili. Měla jsem skvělý tým, zapracovala jsem se do 4 dní a práci jsem řešila samostatně s podporou mé kolegyně a šefa. V kanceláři jsem byla moc spokojená..jenže, ostatní lidé( 80 lidi v otevřeném prostoru)se ke mne né vždy chovali pěkně, nechtěli poradit, vylívali si zlost na nováčkovi a brali mě podřadně. S polovinou lidí jsem si sedla, druhá mě nebrala. Co je na firmě asi nejhorší je že vedení má k firmě postoj že udržuje zaměstnance v neustálé nejistotě, přehazuje jim místa a oddělení jak loutky. Neřeší jestli jste pro firmu výhoda, žádný osobní ani individuální přístup zde není. Pokud se potřebuje ušetřit vyhodí lidi s končící dobou určitou a lidi ve zkušebce. Jejich místa nahradí libivolně lidé z jiných oddělení nebo jejich práci převezmou jiní. Mne práce obchodně provozní moc bavila, řešila jsem věci které mi nikdo nenadiktoval k lepšímu chodu budovy. Měla jsem skvělou zpětnou vazbu od klientů, od lidí podemnou i od kolegů. Vedení však udělalo změny které udělalo asi 5 dní se vědělo o hromadném propouštění a nikdo vám nic neřekne, ve firmě panuje strach a nejistota. Odpoledne za vámi přijdou a vyhodí vás z minuty na minutu, i když to kolegové ví, nikdo vám ze strachu neřekne nic. Pokud děláte přes čas, tak se přesčasy neplatí, stravenky nejsou a benefity také ne. Na patře je malá kuchyňka a 3 stole po 4 židlích pro 80 lidí a dvoje záchody, to je vše co můžete využít. Během dne makáte od té doby co příjdete než odejdete, žádná pohoda jen opravdu vysoký pracovní Výkon kde se nedá ani malinko odpočinout. Vzhledem k tomu že jsou kanceláře otevřené bez zdi a dveří do chodby není možnost ani soukromého hovoru, není kde.... Plat mi vyhovoval ale osobní hodnocení bych si zasloužila už ve zkušebce. Myslím si že pokud potřebujete drsnou zkušenost zkuste zde pracovat, pokud ne snažím se vás varovat.
  • Benefity, zázemí, stravenky, férovost, přístup, respekt, osobní prostor, strach, nejistota, klamání.
  • Řád a pravidla

Práce od do, pípá í na čip, 8h práce, 30 min volna mezi 11.20-13.30, vše jasně a striktně dané, ale pozor neustále se různá opatření v různých situacích mění. Např práce na ipad- musite si do pátku koupit svůj vlastní obal, bez toho není možné jej používat... zákaz home office (mimo coronavir)

• S ničím.
  • U vnitr firmy nefunguje komunikace, ferovost teto společnosti je cozi. Benefitni systém utopický, slibuje se hory doly a neplní se nic z daných slibu. Velka nejistota panuje v teto firmě a velmi špatne špatne vztahy na pracovišti.

• Pružná pracovní doba
  • Přístup k zaměstnancům stylem vyždímat a odkopnout. Pracovní "nálada" spíše povrchní a neupřímná. Nejistota každý den z pohledu, jestli Vás propustí. Úkoly pro vícero lidí zadané jednotlivci, nesmyslný termín pro zpracování úkolu - práce i o víkendech.

• Spolupráce s kolegy z technického oddělení.
  • Přístup nadřízeného k podřízeným. Žádné příspěvky na stravování.

• Fixní pracovní doba

• Realizace zajímavých projektů, dobré vybavení pro práci, podpora IT.
  • Kultura chování vedení společnosti k podřízeným, neplnění slibů ve vazbě k výsledkům práce.

• Pracovní zkušenosti
  • Komunikace uvnitř firmy

• Vždy jsem měl pocit že tam vydržím až do důchodu ale bohužel ten coronavir vše pokazil,tak to je.
  • Neúcta k lidem co nosí monterky a pracují rukama.

Stavební práce

Ohodnotím svoji firmu