Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.

Výroba elektrických zařízení

Výplata přijde vždy ve stanoveném termínu

• Výplata přijde vždy ve stanoveném termínu
  • Dříve jsem to zde měla ráda, dobrý kolektiv, práce co mě bavila, vedení alespoň trochu spolupracovalo a zajímalo se o naše názory, rady atd.. Hlavně se jednalo.. Nikdo se tolik nepovyšoval, nerozdávaly se takové pokuty. Práce probíhala v klidu a v dobré normě. Dříve se každý dobrý pracant tak nějak cenil. Změnila bych určitě ty, co tohle všechno hodily do koše. Každý druhý si zde říká: na čase jít o dům dál a nejvíc smutné je, že firma dělá vše tak, že jim je to vlastně úplně jedno. Chápu že každá firma chce růst a měnit se k lepšímu, ale tato to vzala za hodně špatný konec..

• Za vše strhávají peníze a nechovají se slušně k lidem. 70% cizinců kteří jsou lépe placení než češi a ani nemusí plnit vysoké normy

• - stabilita zaměstnání i v těžkých dobách, - pravidelný příjem, - bohatý program zaměstnaneckých benefitů, - informační systém, zaměstnanecký časopis, - možnost využívat jazyky v rámci mezinárodního koncernu, - možnost profesního rozvoje - školení, semináře, jazykové kurzy, - zajímavý výrobní program, inovativní technologie, producent pro významné evropské automobilky,
  • - vybudovat firemní kulturu a pracovat na důvěře - pěkné logo a profesionální "webovky" nestačí ke spokojenosti zaměstnanců, - zaměřit se na interní komunikaci, - odbourat vzájemnou nevraživost a společně pracovat na tom, že je potřeba "táhnout za jeden provaz", oživit "Zásady vedení zaměstnanců" a řídit se jimi, - učinit účinná opatření k zamezení fluktuace kvalifikovaných zaměstnanců a schopných vedoucích pracovníků, - rozvíjet talent management, - nabízet flexibilní pracovní dobu, zkrácené pracovní úvazky.

• Benefity
  • Přístup k zaměstnancům a hlavně k zaměstnancům z ČR.

• pravidelný příjem
  • snížit stavy Managerů a lidí na uměle vytvořených pozicích

• Asi jen toho že nám chodí výplata každý měsíc.
  • Myslim si ze by hodne lidi ocenilo kdyby nam konecne znormovali praci aby sme nemuseli delat na kod a taky si meli možnost vydělat penize normalne a ne tim ze se bude honit jako blázni a nic z toho. Taky bychom treba ocenili ty místa v satnach proc lidi kteří pracuji dole na hale maji satnu nahore u recepce a naopak. A taky parkovací místa na odpoledni smenu nemame kde poradne zaparkovat a pak jsou tam dodrana auta v lepsi případě. A taky kdyz uz jsou nam nařízené dlouhé kalhoty i pres leto aby nam udelali pořádnou klimatizaci jinak budeme odpadavat jako hrušky 😏

• Myslím, že mají snahu posunout firmu dále. Otázka je, jestli dále znamená víc na východ, nebo jde o zlepšení firemní kultury a celkově slušného chování ke svým zaměstnancům
  • Určitě bych v prvé řadě tlačil na zlepšení vztahu nadřízený podřízený. Celkově slušnost, zájem o jednotlivce i ochotu naslouchat aktuálním potřebám případně i návrhům na zlepšení. Management stále říká, jak chce ať se každý zaměstnanec podílí na rozvoji firmy, ale nikdy se nikoho neptá a když zaměstnance sám zlepšení vysloví, nikdo ho neposlouchá. Slovo spolupráce slyšíme stále, ale je to spíše diktát ze strany vedení.

• nabídka stálého pracovního poměru na dobu neurčitou, benefity např.penzijní připojištění a možnost slevněných vstupenek
  • vztahy mezi odděleními, každý se snaží očernit někoho jiného a nepřizná svou vlastní chybu, pracujeme v jedné firmě, ale vypadá to, jako bychom pracovali v několika jiných firmách. Nikdo se tady navzájem nepodporuje. Benefity, které jsme měli, postupně firma oklešťuje a nevíme ani proč. Větší informovanost ve firmě o všem, zavedli se tady firemní tv, ale nikdo nemá čas na to to číst, když musíme maximálně pracovat. Neustále se tady něco mění a hlavně to, co již bylo několikrát odsouhlaseno.

• -výplata chodila včas
  • - absence dlouhodobé strategie - nepružný rozhodovací systém - absence funkčního projektového plánování -velmi špatná komunikace výroba / supply chain

• Častá změna vedení společnosti. Špatná komunikace mezi jednotlivými odděleními.

Nákup

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 39