Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Podpůrné činnosti pro podnikání

• Skvělá parta lidí mezi řadovými zaměstnanci, dobrá komunikace mezi jednotlivými odděleními. Příjemné pracovní prostředí, flexibilní pracovní doba.
  • Neadekvátní nárůst manažerských pozic a benefitů v poslední době. Co dříve zvládl jeden, na to jsou dnes tři. Z toho vyplývá potřeba šetřit a ta se bohužel projevuje pouze směrem k řadovým zaměstnancům.
  • Pružnou pracovní dobu

Možnost přijít do práce v rozmezí od 6:00 do 9:00. Podle toho se odvíjí doba, po kterou musí být zaměstnanec v práci. Možnost napracovat si případný dřívější odchod.

• usměvaví kolegové, benefity, 13 plat
  • hodně byrokracie

• Jsme korporátní firma, přesto si udržujeme rodinnou atmosféru a i díky tomu můžeme rozhodnutí v důležitých otázkách dělat rychleji a efektivněji a posunovat tak věci kupředu k vytyčenému cíli!
  • Občas mezi některými kolegy vázne komunikace, ale všichni jsme jen lidé a každý je jiný a přeci jen jsme už středně velká firma, kde nemůže být samozřejmě vše dokonalé. Důležité je, že všichni máme společný cíl..

Všichni si tykáme. žádný dress code

• Jistotu a stabilitu

Je to stabilni firma s dlouholetou tradicí. Centrála v Německu. Dobře zpracované HR procesy.

zaměstnanec nic nevyplnil

• benefity komunikace s nadřízenými