Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Výroba elektronických součástek

• Možnost skloubit práci s rodinou Čisté, příjemné pracoviště Ochota kolegů na všech úrovních Každý se tu usmívá

• S pracovním prostředím, s čistotou. Práce nás bavi
  • S některými kolegy.

• Přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí. Mohly by se zlepšit bonusy pro zaměstnance (vyšší hodnota stravenek, odměna za přesčasy). Na Gatemu vzpomínám v dobrém.
  • Bonusy: všichni stejné podmínky, jejich vyšší hodnota, přidat nové bonusy. Občas pomluvy a donášení na jiné zaměstnance, ale to zaměstnavatel nemůže ovlivnit. HR: Povyšovat raději zkušené a šikovné lidi, kteří již pracují ve firmě a mají nějaké zkušenosti a praxi (znám konkrétní případy, kdy zaměstnanec raději odešel jinam, protože neměl možnost žádného kariérního postupu - raději se přijmul někdo z jiné firmy)

Výzkum, vývoj

• Zaměření společnosti - nové technologie, trendy. Obrovský potenciál k růstu všemi směry. Skvělý kolektiv.

• Férový přístup, loajalitu. Nebát se zeptat na cokoli. Chodit i odcházet z práce s úsměvem.
  • Rozšířit provoz, aby i ostatní " z venku" mohli pracovat u nás a chodit do práce s úsměvem a bez stresu.

• firma mi dává jistotu zaměstnání a pravidelný příjem velmi kladně hodnotím rozvoj firmy a plánované nové aktivity
  • v porovnání s jinými zaměstnavateli v regionu nedostatečné benefity (např.chybí týden dovolené navíc) nepřehledný , pro zaměstnance nepochopitelný mzdový systém