Přidat fotku za firmu

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát

• Po nedávné personální změně - výrazné zlepšení ovzduší a spolupráce. Zajímavé benefity, slevy na produkty, zajímavá školení. Rozhled v oboru.
  • Chybí sick days, podpůrná síla v zázemí (na zpracovávání administrativy), Uvítal bych navýšení benefitů - odměny, 13. plat atd.

• Zajímavé benefity, zajímavý obor, možnost dohody s nadřízeným
  • Uvítal bych více dnů dovolené.
  • Možnost práce při studiu

Pro brigadnika možnost získání praxe a zkušenosti se zajímavým sortimentem. Možnost dohody na směnách.

• Komunikace s mým přímým nadřízeným. Kolektiv. Zajímavý obor a vhled do něj. Na všem se vždy dá dohodnout.
  • Možná občas příliš byrokracie.

• Rozhled v zajímavém oboru, přístup k věcem a lidem s přidanou hodnotou. Fajn kolektiv - dobří kolegové a kolegyně.
  • Řád a pravidla

Jasná pracovní doba. Jasná pravidla pro příjem zboží a jeho prodej. Kvalitní vztahy na pracovišti

• Práci v týmu mladých lidí

Dynamické odvětví. Pružný kolektiv. Neustálý vývoj a invence.

• Vedení děs a hrůza

• Zaměstnanecké slevy, ty vám ovšem okamžitě seberou při sebemenším náznaku nespokojenosti nebo odchodu z firmy.
  • Chování vedení a hlavně vrcholového managementu je nehorázné. Nebudu říkat, že jsem byl nejlepší zaměstnanec ,ale po roce kdy vám na bedrech leží celá prodejna a sliby , které neplní vám prostě začne docházet trpělivost. Jste pro ně jen další kus hadru ,který se dá nahradit a vůbec je nezajímáte. Celý rok je prosíte o vhodné zabezpečení , protože nechcete platit škody z inventůry a stejně i tak vás jí nechají zaplatit, protože na prodejně chybí věci. Kamery začnou instalovat až den před vaším odchodem , aby vás ještě víc naštvali. Když se domluvíte s vedením na ukončení smlouvy , protože už máte domluvenou jinou práci, tak vám dovezou dohodu o ukončení druhý den v polovině měsíce a né až ke konci měsíce.. takže jsem to nechtěl podepsat , ale až ke konci měsíce. V tom nastoupila arogance a nezájem u vedení. Takže jsem to bohužel podepsal , ikdyž jsem chtěl logicky ukončení až od konce měsíce... Všem vřele doporučuji, dávejte si bacha na tuto firmu, která hezky zpívá když Vás lapá .Samozřejmě o tom, že mi okamžitě sebrali všechny zaměstnanecké výhody a to včetně os. ohodnocení nemusím ani psát.

• Jednoduše katastrofická firma (pražská pobočka).. Z pohovoru dělají dlouhý tyátr i s testem v luxusních prostorách, které ani nejsou jejich. Nastupovala jsem na pozici obchodní referentky, avšak oni tímto mysleli operátora. Kanceláře vypadají jako sklad, což se samozřejmě dozvíte až po podpisu smlouvy. Stoly staré, vše špinavé a ani nemají kancelářské židle. Seděla jsem na otrhané staré židli, ze které mě bolely záda. Vedení se ze začátku zkušebky chová hezky (když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají), avšak po zkušební době se vše změnilo. Plat opravdu směšný a žádné benefity. Kolega, který nastupoval po mě, dal hned také výpověď. Nevidím žádné pozitivum..
  • Řád a pravidla

- vedení sleduje Vaši práci - sedí v další prosklené místnosti, vidí Vám do monitoru - každý den chodíte ráno za vedoucí, která dává úkoly - je zde systém docházky a čipy na hlídání času v práci