Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Průzkum trhu a veřejného mínění

• Neformální prostředí Benefity Skvělá nadřízená Dostala jsem skvělou příležitost Firemní akce a teambuildingy Někteří kolegové byli vážně prima
  • Přístup jiných vedoucích pracovníků Tvrdě odvedená práce přes čas, která nebyla dostatečně oceněna Občas úkoly, které vůbec nemělo smysl dělat, což vedlo k určité demotivaci při práci

• Dostávám spoustu prostoru pro realizaci svých nápadů a osobní rozvoj. Můžu otevřeně komunikovat s kolegy a nadřízenými. Líbí se mi neformální atmosféra v týmu :)
  • S ostatními kolegy se nepotkáváme tak často..

• Ve firmě jsem evidovaná 2 roky, na pozici mystery shoppera na DPP. Oceňuji detailně vypracovaný postup práce, opravdu pro začátečníky, takže se dalo bez problémů samostatně zaučit, v případě dotazů, jsou všichni k dispozici a bez problému poradí. Ideální přivýdělek, pracujete kdy a na čem chcete. Vyplnění dotazníků časově odpovídá, s každým dalším už jste rychlejší. I v případě popletení scénáře, mi byla návštěva proplacena. Za mě spokojenost se spoluprácí.
  • Nenašla jsem nic co by mi chybělo.

• S pristupem a pomoci kolegu. Celkove komunikace v ramci oddeleni fungovala perfektne.
  • S financnim ohodnocenim nejen fixni mzdu, ale i motivacni system, ktery nefungoval oproti tomu co bylo prezentovano. Nejvice nutnost rikat si o pridani jinak by takova situace ani nenastala.

• Příjemná a neformální atmosféra, možnost se učit stále něco nového.
  • Výše odměny, neustálé přesčasy

• Velmi korektní a slušné jednání, dostatek informací k práci, sehraný tým kolegů, prohloubení znalostí z různých oborů, většinou i velmi praktických, které lze využít i v soukromí.
  • Pár vylepšení v interním SW pro zjednodušení zadávání údajů by bylo potřeba.

• Oceňuji skvělý neformální a přátelský kolektiv

Firma je novým lidem otevřená a přátelský kolektiv pomůže se rozkoukat

zaměstnanec nic nevyplnil

• Každý úkol v práci je zajímavě ohodnocen. Je to velmi zajímavá práce.

• Dobrá práce jakožto přivýdělek při studiu nebo práci.
  • začíná se na velmi malých odměnách a ne vždy máte zaručeno, že si každý měsíc vyděláte určitou částku.

Výzkum, vývoj

• Příjemní a ochotní kolegové, vznikaly úzké přátelské vazby. Velmi pracovití lidé, kteří neodejdou, dokud práci nevykonají.
  • Méně přesčasů, větší finanční motivace zaměstnanců, projevit uznání zaměstnancům za jejich loajalitu

Ohodnotím svoji firmu