SEDLAKOVA LEGAL s.r.o.

• Náročné úkoly

Cením si především svých kolegů a toho, jak skvělý tvoříme tým, příležitostí, které společnost přináší a možnosti realizace…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 92 010 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Cením si především svých kolegů a toho, jak skvělý tvoříme tým, příležitostí, které společnost přináší a možnosti realizace vlastních myšlenek a v neposlední řadě příjemného pracovního prostředí.
  • Větší pestrost práce. Lepší zastupitelnost a organizování předávání úkolů, zejména v případech absence některého z kolegů.

Právo

• Díky SL jsem mohl vyrůst tak, jak by to v žádné jiné AK nebylo možné. Cením si prostoru k osobnímu růstu, který jsem dostal, a s tím související důvěry, která do mě byla vložena.

• Zejména otevřenosti k myšlenkám, volnosti při práci, svěření odpovědnosti za vlastní práci, dobrého vedení při práci a pestré náplně práce, skvělého pracovního kolektivu i pracovního zázemí, přizpůsobivosti ve věcech dovolené a rozvržení pracovní doby.
  • Práci v podstatě nemám co vytknout, celou dobu, kdy v SEDLAKOVA LEGAL pracuji, a že je to již nějaký pátek, tak jsem v podstatě maximálně spokonený. Jediná drobnost, která mě nejspíš napadá, je možná větší flexibilita pracovní doby. Vím, že někdy není možné začít pracovat dříve, než do práce přijde můj nadřízený a zadá mi práci. Ale v případě, že bych měl třeba práci zadanou již z předchozího dne, bylo by někdy fajn mít možnost příjít ráno do práce dříve, udělat si to, co mi bylo zadáno, a pak také dříve skončit. Momentálně když přijdu do práce dříve, abych si naddělal práci zadanou v předešlém dni, odcházím stejně, jako kdybych přišel současně s ostatními kolegy.

Právo

• Skvělý kolektiv, bezchybný zaměstnavatel, perfektní ohodnocení odvedené práce. Prostě krása střídá nádheru !
  • Organizace práce, částečná centralizace některých činností (evidence procesních a jiných lhůt, fakturace apod.)

Právo

• Přátelského a pohodového kolektivu plného opravdu inteligentních lidí, se kterými je možné řešit i ty nejtěžší problémy.
  • Work-life balance

Právo

• Nejvíce si vážím otevřenosti a vstřícnosti, kterou vedení kanceláře nabízí. Všichni jsou vždy ochotni pomoct, a to nejen v profesním, ale i soukromém životě. Touha po vzdělání celé kanceláře motivuje zaměstnavatele nás stále učit něčemu novému. Rovněž se SEDLAKOVA LEGAL nesnaží prezentovat navenek pouze sebe, ale i nás jako jedince.

Právo

• Dělám práci, ve které vidím smysl. Pokud potřebuji skloubit pracovní a osobní/studijní život, není to problém. Dělám práci, kterou v ostatních kancelářích na mé pozici běžně nedělají.

Právo

• Kvalitní kolektiv, férový přístup, možnost vyjádřit vlastní názor, dobré ohodnocení (nejen finanční), snaha zlepšovat pracovní prostředí

Právo

• Inteligence, profesionální a lidský přístup.

• Kolegů.
  • Měla by být hodnocena odvedená práce lhostejno k tomu, za jak dlouho, kdy a odkud byla odvedena.