Nestlé Česko s.r.o.

Výroba kakaa, čokolády a cukrovinek

• Práce v mezinárodním prostředí
  • Pružná pracovní doba

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Cenit si asi nebylo čeho i když snad bohatého socialniho programu pro zaměstnance jinak Nestlé našlo recept jak zničit tradiční značku Orion a Zora zaměňuje kakaové máslo za palmový olej a jiné podvody na zákazníky,administrativa a agenda má přednost před výrobou udrží se zde pouze tzv. Hujeri ....
  • Návrat k tradičním recepturám soustředění se na výrobu a nikoliv na prázdnou agendu o ničem

• Arogantní chování ředitele. Opravdu zážitek s ním jednat.
  • Mezilidské chování mezi kolegy. Podrážky a intriky, šikana podřízených, nereseni těchto situaci

Lidé se zkušenostmi si najdou práci jinde. Jelikož pracovní podmínky jsou tristní. Vzájemná komunikace v kolektivech je plná hašteřeni a podrazu. Výsledek tomu i odpovídá.

• Poskytovaných benefitů - je jich opravdu hodně a jsou rozmanité. Otevřenosti a důvěry - možnost pracovat z domova na základě důvěry nadřízeného apod. Pracovního prostředí - alespoň to pražské je vážně fajn.
  • Nevím, jestli se dají zlepšit věci, kvůli kterým jsem odcházela - bezhlavé plnění věcí, které nařídí centrála (v korporaci to tak chodívá), šetření na špatných místech nebo, že váš kariérní rozvoj vypadá na papíře skvěle, ale realita je odlišná.

• jedinné plus - pravidená výplata, pracoval jsem zde 13 let a šlo to "od 9 k 5", i s odstupem 2 let bych nikomu nedoporučil pracovat u Nestlé Česko v OLOMOUCI. firma nemá dobrou pověst, markantní úbytek práce, nekompetentní vedení, miliony drobností, které ničí člověku život, navíc za málo peněz, jak se říká "kdo mohl odešel". Nic proti Nestlé, ale tohle už opravdu ne.

• Velké nároky na zaměstnance

• platové ohodnocení v porovnáním s oostatníma fabrikama nadprůměrné. Nicméně po čase zjistíte, že to ty peníze nestojí.
  • při náročnosti práce zrušit 12ti hodinové směny a 6ti denní pracovní týdny. Nutnost zavedení 10 minutových pauz!

• Sposuta benefitů. Obědy na pracovišti. Dbání na bezpečnost.
  • Nenutit lidi do neplacených přesčasů. Ujasnit si priority. Nastavovat relevantní časové plány pro dodání úkolů. Vhodněji rozdělit zodpovědnosti. Dodržovat dobře vymyšlený systém školení a rozvoje kompetencí. Nevymýšlet další nic nepřinášející birokracii. Zpomalit a změny které nejsou důležité pro biznis provádět z rozmyslem a důkladně.

• Komunikace a podpora
  • Finanční ohodnocení

• Rozmanitost. Možnost školení v zahraničí.
  • Příliš hodně expatů, kteří se starají pouze o vlastní kariéru a ne o dlouhodobou perspektivu firmy.

• Práce mě bavila, i když byl kladen velký důraz na pečlivost, spolehlivost i důslednost
  • Někdy názory druhých nebyly moc fér a pravdivé

před více jak 2 týdny

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 11

Nestlé má po celém světě nejrůznější závody a také vývojová centra. Pokud chcete dělat kariéru, je práce v zahraniční pobočce dobrou volbou. Cizinci bývají často v managementu i v lokální firmě, tj. denní použití angličtiny.

jde o nadnárodní spol. - kariérní postup je řízený určitým plánem, jen je třeba v tom být aktivní, možnosti jsou různé - jen člověk musí trochu vědět co chce, ale musí to vědět i váš nadřízený případně personální odd. - vždy se nějaká cesta najde