Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát

• Velmi si cením flexibilní práce - nikdo neřeší, zda něco udělám hned nebo druhý den, hlavní je mít svou práci hotovou. Platí zde: kdo dělá svou práci rád, dělá ji dobře. Kamarádský přístup a spousta dalších výhod.
  • Není. Pokud by bylo, stačí to s vedením probrat a nějak to vymyslet, aby bylo vše pro obě strany přijatelné.

• Ke všem se chová stejně, není nadřazený ani povýšený Má výbornou platební morálku Je spolehlivý a velmi pracovitý Netlačí do plnění plánů a svým zaměstnancům nechává při práci "volnou ruku" = má rád kreativitu a samostatnost Svých zaměstnanců se vždy zastane Upřednostňuje rodinnou atmosféru
  • Investovat víc do zaměstnanců, např.příspěvek na dopravu nebo stravu nebo ošacení nebo pojištění nebo spoření...

• Veškeré dohody se zaměstnavatelem jsou férové a nemám strach z toho, že by je vedení nedodrželo. Na práci mám svůj klid. Necítím tlak od vedení na větší výkonnost a podobně.

Ohodnotím svoji firmu

Porovnejte si VIVA - manipulační technika s.r.o. s těmito firmami