18 hodnocení s 11 komentáři
Nejužitečnější komentář
férový přístup nadřízených
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Logistika, doprava
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:září 2022
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel67 %
Kolegové64 %
Nadřízení60 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučují 4
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučují 4
Příležitost využít cizí jazyky
doporučují 3









