1 hodnocení s 1 komentářem
Nejužitečnější komentář
Samotné zaměstnání se mi velmi líbí a miluji práci se studenty. Na zaměstnavateli (celé vedení) se mi nelíbí NIC.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 10 let
Napsáno:září 2018
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel47 %
Kolegové40 %
Nadřízení20 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Náročné úkoly
doporučuje 1
Rozmanitou práci
doporučuje 1








