Prague Car Sharing s.r.o.

Přibližně 3 zaměstnanci

• Pružná pracovní doba
  • Možnost práce při studiu
  • Neformální pracovní atmosféra

Dobrá flexibilita směn - volba dle libosti celkem dobře vymyšlený systém plánování i provozu práce na DPP - super přivýdělek…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 987 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Dobrá flexibilita směn - volba dle libosti celkem dobře vymyšlený systém plánování i provozu práce na DPP - super přivýdělek k běžnému zaměstnání
  • Nejsem si moc jistý férovostí, občas se doplácí na ostatní kolegy, kteří neplní to co mají Na to, jak při vstupním školení hledali "profesionální řidiče", instrukce zněly pokaždé auto vyčistit, zamést, umýt.. tak jsou auta smradlavá, špinavá až hrůza, omlácená... Při podpisu smlouvy vyprávěli cosi negativního o řidičích, kteří jen stáli na parkovišti a brali fixní část mzdy - já ať počítám jak počítám, tak dle vzorce pro výpočet odměny pokud budu jen stát, skončím 375 Kč v mínusu, s čímž tedy každý začíná svou směnu a musí vyjezdit dost peněz na pokrytí "fixních" nákladů. Vstupní školení je zdarma (jak obsluhovat auto a aplikace), pokud odjezdíte 150 hodin (20 směn), při odstoupení od DPP dříve se platí poměrná část ze 4 000 Kč.
  • Práci bez přesčasů

Je stanoven pevný režim střídání směn po 8 hodinách, zda je k práci využijete naplno je jen na vás, auto ale musíte vždy včas odevzdat...

• Volnost a samostatnost

Vozíte klienty přes aplikaci Taxify nebo Uber - jak a kolik toho vyjezdíte je jen na vás, náklady za půjčené auto mají stanoveny v podstatě pevně, takže je dobré nezahálet. Nafta se však platí navíc k tomu, takže je potřeba i trocha sebekontroly.

• Flexibilní pracovní doba Vstřícnost kolegů
  • Někdy není spolupráce úplně pružná, ale to je asi všude, každý má svého hodně a nemůže vždycky reagovat okamžitě.

• Cením si chytrých, přátelských kolegů a přístupu vedení, které nás nechá realizovat vlastní nápady a dává nám příležitosti se všestranně rozvíjet.

• Nastoupil jsem do této společnosti kvůli velke flexibilitě a zázemí. Pracuji, jak potřebuji a nikdo mě v práci neomezuje. Pravidla jsou pro všechny stejná, tak kdo si stěžuje, může tak akorát sám na sebe.
  • Výbava automobilů by mohla být lepší, ale i s tím, co tam je, se dá dobře pracovat.

• Oceňuji přímou komunikaci. Nikdo si na nic nehraje.
  • Lepší telefony.

Možnost práce při studiu