19 hodnocení s 18 komentáři
Nejužitečnější komentář
Niektoré benefity boli na vyššej úrovni ako v iných väčších firmach, vedela som si pracovný čas prispôsobiť potrebám terén/administratíva.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Obchodník
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 2 roky
Napsáno:prosinec 2024
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel96 %
Kolegové96 %
Nadřízení95 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Pružnou pracovní dobu
doporučuje 15
Možnost učit se novým věcem
doporučuje 14
Rozmanitou práci
doporučuje 11









