Dráčik - DUVI CZ s.r.o.

Maloobchod s hrami a hračkami

• Řád a pravidla
  • Příjemné pracovní prostředí

S kolegy, ale jinak s ničím.

• S kolegy, ale jinak s ničím.
  • S přístupem ze strany oblastní manažerky, nesmyslný výběr dovolené. Skoro žádný osobní život. Špatný systém odvodu tržby. Nesmyslná uzávěrka tržby. Zastaralá technologie ( programy). Malá informovanost pro zaměstnance ( minimální školení o produktech). Problémy s neschopenkou....

• Spokojená pouze s kolektivem
  • Faleš ze strany nadřízených, např.při nástupu bylo řečeno,jak se směnuje, bohužel bylo pak vše jinak a často docházka na další měsíc došla pozdě,proto bylo těžké si naplánovat soukromé záležitosti.Myslím,že nemá cenu tady vše vypisovat,stačí se podívat na stránky a udělat si svůj názor na tuto společnost,kde stále hledají nové zaměstnance a neustále se to tam střídá.Myslím, že ne vždy je to lidmi, jak bylo kolikrát řečeno.

• Nepravidelně směny,velke mnozstvi prescasu, malo zaměstnanců,neregulované množství zboží-preplnene sklady,prichody-odchody-prestavky se fotite

není zapotřebí znalosti ani zkušenosti

• Paní vedoucí
  • Vyměnit vedení Nástup s tím, že se chodí 2 dny práce, 2 dny volna - nezažito Pracovní doba velice flexibilní, že jste byli pořád v práci (3 dny, 1 den volna, 4 dny v kuse nejsou výjimkou) Absolutně žádné volno, když jste potřebovali volno určitý den (doktor), i přes nahlášení měsíc dopředu, měnila se docházla 3x měsíčně a pokaždé na Vás samozřejmě zapomněli Docházka chodila ke konci měsíce, někdy jste asi 31. dne měsíce nevěděli, jak jdete do práce Dovolená pouze ve vymezeném období a pokud je podstav, na dovolenou Vás ani nemusí pustit, i když jí máte půl roku zaplacenou Když Vám mají proplatit cestovní příkazy, trvá to i několik měsíců Velké množství přesčasů, které Vám proplatí kdy chtějí, třeba až příští měsíc Nesmyslné dodržování různých nařízení a postihy za nedodržování Faleš a nelidský přístup Nulové zaučení, učí se vše za běhu, nejsou manuály, musíte si brát zboží a číst z něho (před zákazníkem v tento moment vypadáte velice odborně a důvěryhodně) Nesmyslné služby zákazníkům - nemožnost vyměnit zboží ten den, kdy bylo zakoupeno, když hned po koupi nefungovalo

• Na začátku pocitu zájmu ze strany zaměstnavatele, který brzy vyprchal
  • Především chování k zaměstnancům a to po všech stránkách

• Finanční ohodnocení Kolektiv
  • Nelogické a zbytečné změny v docházce. Spolu s docházkou na následující měsíc přijde zároveň upravená docházka na zbytek měsíce, takže pokud jste nenahlásili zachování volna, máte smůlu. Vyměníte si směnu s kolegyní a manažerka následně upraví docházku všem. Nerozumím, proč přes neustálou kritiku všech, vedení nenastolí krátký dlouhý týden. Zrušit hodnocení zaměstnanců, které nevypovídá nic o kvalitě odvedené práce, ale odráží pouze aktuální náladu vedoucí nebo manažerky. Zpřístupnit výplatnici pouze zaměstnanci. V dnešní době snad není problém zaslat výplatnici na soukromý e-mail. Argument, že vedoucí kontroluje správnost hodin a zůstatku dovolené neobstojí, to snad zvládne každý sám. Jak již tady bylo napsáno, přeplněné sklady, neinformovanost o nových produktech…

• Platové podmínky Perfektní kolektiv
  • Nedodržování krátkého /dlouhého týdne Z hledisko zásob přicházeli věci kterých bylo dostatek,zato ty kterych bylo malo moc nechodili
  • Pružnou pracovní dobu

Do firmy nastupujete na krátký dlouhý tyden ale bohužel je to nepřetržitě dlouhy týden. Směny klidně 4x dvanactihodinovka po sobě pak den volna a treba tri dvanacky po sobe .

• Jediné s čím jsem byla v této práci nejvíce spokojená byl kolektiv zaměstnanců se stejnou pracovní pozicí, kterou jsem měla já.
  • Absolutně se nedal zkombinovat soukromý a pracovní život, jelikož se směny měnily z týdne na týden občas i ze dne na den. Slibovanou měsíční hrubou mzdu, jsem za celou svoji existenci v této firmě neviděla, vždy byla nižší než měla být. Pracovní doba byla 11 hodin tudíž zaměstnavatel vás nahnal na tři jedenácti hodinové směny za sebou plus čtvrtý den vám dal 8hodinovou, aby se neřeklo, poté vám dal většinou jeden den volna (když to šlo tak dokonce i dva dny) a pak to jelo všechno nanovo.

• celkem šlušný plat
  • nestálá docházka,neustálé opravy docházky bez odůvodnění proč

• Jediné co je fajn u této společnosti je finanční ohodnocení. Plat na prodavačku velice slušný.
  • S jednáním p.manažerky. Na pohovorech slíbí to, co není ani zdaleka pravda. Jedná v mnoha ohledech až nelidsky.

není zapotřebí znalosti ani zkušenosti