Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát

38 hodnocení s 30 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Subjektivně objektivně musím firmu pochválit. Přijali mě v době, kdy jsem se po závažné operaci vracela po roce a půl do pracovního procesu a byla jsem ZTP. Vyšli mi vstříc prací na půl úvazku a 1 den v týdnu home office. Denně na své pozici využívám anglický jazyk při komunikaci se zákazníky, což mě velmi baví. Sympatická paní vedoucí mi při nástupu poskytla dostatek informací k nové práci a dodnes nabízí svou podporu: "Když něco nevíte, tak se zeptejte."
    Atmosféra je na našem oddělení přátelská = necítím stres v pondělí ráno :)
    Vyhovuje mi flexibilní pracovní doba, v případě napracovaných minut si mohu tyto vybrat a jet třeba o hodinu dříve domů.
    Firma se snaží zlepšovat pracovní prostředí (právě probíhá rekonstrukce toalet v jednom patře správní budovy), máme možnost vyjadřovat se k tomu, co by se mohlo zlepšit, což se mnohdy stane.
    Když jsem v roce 2016 běžela půlmaraton v Ústí areálem naší firmy(tehdy jsem bydlela na Karlovarsku), ani ve snu mě tenkrát nenapadlo, že tam budu jednou pracovat. SPOKOJENĚ pracovat. A to se počítá!!!

Avatar

tento týden

Zaměstnanci si tu pochvalují:

Ukázat další

SPOLCHEMIE - Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost tady nabídky práce nemá

Projděte si následující firmy, které pozice mají.

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?