Pravidelná mzda, slušný vedoucí, slušné pracovní prostředí, občas nějaký benefit.
Neustálé zvyšování norem až za hranici strojního času, nejde plnit normu.
Někdy není práce takže si nevydělám.
Za poslední tři roky ani koruna navíc takže reálně beru méně a méně.
Můj zaměstnavatel poskytuje cizincům slušnou podporu v podobě školení českého jazyka a papírování. Dobré životní podmínky v hostelu. Společnost má chutné obědy.
Abyste měli přijatelný plat, musíte odpracovat 260–300 hodin měsíčně. Podle mého názoru nemůže mít člověk, který školí strojníky, přestavuje stroje, hlídá kvalitu odvedené práce a přichází opravovat stroje v mimopracovní době atd. nižší plat než strojník. Protože na něm záleží, zda se vůbec něco bude vyrábět.
Více a více práce za méně a méně peněz. Firma nejenže nezvedá pravidelně mzdy, dokonce ani za rok, dva i více nevalorizuje mzdy alespon na úroven přiznané inflace a to plošně všem běžným zaměstnancům.
Nízké mzdy, nevalorizace mezd, natož zvýšení mezd a to v řadě roků po sobě. Otřesný kořistnický přístup, "za více práce méně peněz".
Myslím, že firma má velký potenciál, takže zde vidím i prostor pro svůj profesní růst. Navíc je vše v přátelské, rodinné atmosféře. Problémy se najdou všude, ale tady se je snaží řešit.
zaměstnavatel mi dal šanci i bez zkušeností po návratu že studia v zahraničí. všechno mě naučili. vždy, když jsem potřebovala změnit pozici, byli mi to v rámci firmy umožněno. nastavený systém a pracovní postupy jsou fajn, pomohou se rychle zorientovat a zapracovat na nové pozici. musím zmínit nejlepší spolupráci s nadřízeným. celou dobu můžu v práci aktivně využívat a také zlepšovat své jazykové dovednosti. hodnotím podmínky na thp pozici.
za celou dobu jsem ve firmě zažila 1 větší zklamání, týkající se konkrétní jediné osoby, což na tak dlouhou dobu jde. firma se snaží v oblasti mezd a zaměstnaneckých benefitů, má tady prostor pro zlepšení, jak poroste.
Na to, jak krátce ve firmě jsem, mám pocit, že se toho strašně moc změnilo k lepšímu a firma neskutečným tempem postupuje kupředu. Těším se, co přinesou další roky.
Někteří kolegové si rádi na všechno stěžují, i když reálně nemají důvod a přitom ve firmě jsou mnoho let a zkušenosti odjinud nemají.
Oceňuji školení, které mám.
nové příležitosti
Přátelský tým
stabilita
Uznání za dobře odvedenou práci
Chtěl bych spravedlivou mzdu
Možnost spolupráce se zajímavými, motivovanými a zodpovědnými lidmi
rozsah zodpovědnosti se neustále rozšiřoval, dostával jsem stále více nových úkolů a to se odrazilo i na platu.
Alma Career companies will process the e-mail you provide in order to send you job offers and/or company reviews. You can manage the settings for these e-mails in your Atmoscope account. Show more | Terms of Service
Atmoskop.cz - find a job that suits you
We believe that people should have a job that fits naturally into the life they want to lead.
Ratings are anonymous and companies cannot delete them.
Don't you have an account on Atmoskop.cz yet? Register