V Logiu panuje výjimečně přátelská a příjemná atmosféra, která člověku pomáhá k tomu, aby se nebál se projevit a ukázat, co v něm je. Všichni v kolektivu jsou ochotni vám vždy pomoct, spolupráce je na 1. místě a to i pro majitele. Všichni si tykáme, nikdo se nad nikoho nepovyšuje, všichni se vzájemně motivujem k lepším výkonům. Jsme jako úl plný pilných včel, které společně tvoří úžasné věci a mění český trh a firmy k lepšímu.
Ve firmě panuje poměrně velká volnost, což někdy vytváří pocit chaosu. Logio je tak trošku punk firma. Ale prostor pro kreativitu a flexibilnost procesů na druhou stranu umožňuje, aby se věci děly rychle.
Je zo asi bezproblémová komunikace s kolegy a ochota pomoci tomu druhému.
U většiny top managerů a některých kolegů převažuje přílišná kumulace termínů a úkolů a ve finále se řešení stále posouvá a neplní se domluvené cíle a termíny.
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se