Deloitte

Poradenství v oblasti podnikání a řízení

• Možnost kariérního postupu
  • Náročné úkoly

• Dobrá zkušenost do CV
  • Soukromý život nulový, jste jen v práci za minimum peněz

• Davaji sanci mladym lidem po skole bez praxe. Vyzaduji za to velmi vysoke pracovni nssazeni a loyalitu.

• Skveli kolegove na urovni rocniku Stejna startovaci pozice pro desitky nove nabranych lidi Krasna nova budova Diverzita prace - kazdy tyden na jinem klientovi Benefity - stravenky, benefit plus, prispevek na homeoffice
  • Velka naloz prace na jednoho zamestnance Neustale deadliny, ktere aby byly splneny, se musi pracovat po nocich a vikendech Mzda je spise podprumerna v porovnani se znalostmi zamestnancu Nemoznost vzit si dovolenou mimo auditni sezonu a jakekoliv dalsi volno je take vetsinou problem (doktor, volny patek)

• Vazim si chytrych lidi, kteri jsou ale zaroven dobri a eticti. Cenim si silne znacky a reputace firmy. Kdyz mam dobry napad, vzdy je podporen a mam moznost ho realizovat.
  • Nekdy mam pocit, ze je Deloitte jen o penezich. Setri se na nespravnych mistech - vybaveni kancelari, spatna kava, nekvalitni uklidova firma.... Pokud si potrpite na luxusnim servisu a perfektni podpore, tohle neni misto pro vas....

• Benefit home office
  • Chovat se více lidsky

• Oceňuji, že mi vychází vstříc ohledně pracovní doby, že můžu využívat home office a že si vzájemně vycházíme vstříc.
  • Lepší motivace zaměstnanců, ocenění jejich práce, dát jim najevo, že si jich váží.

• Mám štěstí, že jsem ve skvělém týmu se skvělými manažery. Být například ve vedlejším týmu, vím, že bych tam vydržela maximálě rok, abych měla pěkné CV. Ale takto s mými kolegy a manažery, pokud se nic nezmění, tak si dokážu představit tam být hodně let. Je skvělé, že člověk nabere hodně zkušeností za krátkou dobu z různých firem, flexibilní pracovní doba, u nás v týmu chápou, že člověk má i rodinu a nechce být v práci 24/7 (a díky tomuto přístupu mi nevadí dělat někdy i v noci a o víkendu, protože to neberou jako samozřejmost a dokážou to ocenit). Na kolegy se můžu spolehnout a jsou nápomocní. Nadřízení jsou lidští. Dobré finanční ohodnocení, pakliže si to člověk dokáže obhájit a dává to smysl. Možnosti růstu a učení se novým věcem. Ideál hned po škole na nabrání zkušeností.
  • V mém týmu si nemám na co stěžovat. Ovšem, když kouknu a slyším, co se děje jinde, tak se občas nestačím divit. Prostě záleží, na koho člověk narazí. Ale to asi všude. V jednom oddělení podporují homeoffice, v jiném to zase víceméně zakazují (né nahlas, ale nepsaným pravidlem; kolega mi doslova řekl, že když si to veme jen tak, tak už by do práce ani pak nemusel chodit a to máme homeoffice jako benefit placený, ale když si manažer nebo partner postaví hlavu ...). Někde podporují člověka a jeho rodinný život, někde ani není možné ten život mimo práci mít a manažeři vyžadují, aby človek pracoval i o dovolené, víkendu a nocích. Někde je nadřízeným jedno, co jste za pohlaví hlavně, že jste schopný a spolehlivý člověk. A někde když je zaměstnanec žena, pak ji na manažerskou pozici nedají. Občas se šetří na nesprávných místech (například na školení někdy není ale na velkou párty s hodně alkoholem ano). Zkrátka a dobře, chce to mít štěstí na normálního, lidského partnera a manažera.

• Možnost pracovat na zajímavých projektech ve velkých společností. Panuje zde upřímná týmová atmosféra, kdy rád klidně i partner poradí nováčkovi. Nikdo si zde na nic nehraje a prim hraje odvedené práce.
  • Náročnost projektů si vezme pěkný kus času ze soukromého života. Nepříjemné jsou neproplacené přesčasy, kterých hlavně během sezony je celkem dost. Čili jestli chcete chodit do práce na osm či méně hodin, hledejte raději jinde :) Nepříjemné pro mě bylo cestování za klienty, kde jste např. 3 týdny v kuse a domu jezdíte na víkendy - pro singles v pohodě, pro lidi s rodinou to může bát horší.

• Možnost práce při studiu

Nabírají studenty které si pak nechají a rovnou je poslou Na lepší pozici. Ale pozor je to dřina i při skole.

• Dá Vám zkušenosti, vzdělání, které byste jinde nedostali
  • Chování k lidem, méně vulgarity k ostatním zaměstnancům

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 11