Zajímavé benefity (Flexi pasy, 5 týdnů dovolené, sick day, kantýna (ale jídlo se zhoršilo) s příspěvkem zaměstnavatele.
Tým, který umí táhnout za jeden provaz.
Důslednost v používání sytémů (Oracle, systém reklamací...).
Málo přesný popis pracovních pozic - občas člověk musí zaskakovat a dělat i jinou práci.
Přístup k moderním technologiím, lokální IT je součást mezinárodního týmu a navíc práce v SF nabízí téměř neomezený prostor pro seberealizaci. ANO, práce v SF IT není pro lidi není, kteří chtěj mít "svoje jistý" ... ale pro lidi, kteří si uvědomují, že IT je tu pro lidi a nebojí se dalších výzev!
- nove vyzvy, budovani nove strategie a rozvoje zavodu (zarizeni, stroje, NARUST LIDI)
- change menagement v praxi
- vybudovani nove HR strategie a procesu
- spoluprace se “srdcari”
- obrovska podpora nadrizenych, vedeni a centraly
- prostor pro seberealizaci
- uzasna americka kultura a STYL VEDENI (v centrale) s cilem dostat to k nam do Benesova
- flexibilita pracovni doby
Vse je mozne zmenit - MYSLENI I VYSLEDKY. Dulezite je to vysvetlit a komunikovat jasne. Neznam slovo “nejde”. Ceka nas skvela budoucnost.
Atmoskop.cz - find a job that suits you
We believe that people should have a job that fits naturally into the life they want to lead.
Ratings are anonymous and companies cannot delete them.
Don't you have an account on Atmoskop.cz yet? Register
There are 6 more comments about this company, but we are not 100% sure yet that they were written by employees. What is the difference between a confirmed and an unconfirmed review?