Já jsem bohužel spokojen nebyl. Proto jsme také své působení ve firmě ukončil zároveň s koncem zkušební doby. Toto jsme své nadřízené oznámil s předstihem asi tří týdnů s tím, že jsem si vědom, že firmu opouštím v období (30.6.), kdy je největší obrat, nejvíce práce a nabídl, že jelikož nemám žádné nové zaměstnání, rád vypomohu nějakým způsobem do doby, než si ve firmě najdou a zapracují náhradu. Vedení tuto nabídku (patrně) nejprve zvažovalo, nicméně po pár dnech se jeho chování vůči mně rapidně zhoršilo a nikdy jsme z žádného zaměstnání neodcházel s tak mizerným pocitem a sraženým sebevědomím.
Náplň práce na mé pozici. A ačkoliv jsem avizoval, že má angličtina je nevalná, ale rád bych na ní zapracoval (což mi firma umožnila výukou s lektorem - rodilým mluvčím), byl jsem ubezpečen, že jazyk tak moc potřebovat nebudu, alespoň prozatím. Nicméně zhruba za půldruhého měsíce jsem byl nucen reportovat po Evropě v AJ.
Alma Career companies will process the e-mail you provide in order to send you job offers and/or company reviews. You can manage the settings for these e-mails in your Atmoscope account. Show more | Terms of Service
Did you find Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. interesting?
Atmoskop.cz - find a job that suits you
We believe that people should have a job that fits naturally into the life they want to lead.
Ratings are anonymous and companies cannot delete them.
Don't you have an account on Atmoskop.cz yet? Register
There are 5 more comments about this company, but we are not 100% sure yet that they were written by employees. What is the difference between a confirmed and an unconfirmed review?