Chtějte prémium!

Každý druhý návštěvník přichází na Atmoskop.cz zjistit, jestli má smysl poslat do firmy své CV. S prémiovým profilem zajistíte, že žádný šikovný člověk neodejde ke konkurenci.

Chci prémium!
Atmoskop Logo

Vaše firma

Jak to funguje?

• S prémiovým profilem zaujmete na první dojem
    Získáte kontrolu nad tím, jak bude stránka vypadat. Snadno si změníte grafiku, abyste získali plnou pozornost čtenáře.
  • Prémiový profil neodvádí na další firmy
    Víte, že na neplaceném profilu odkazujeme na mnoho dalších firem? S prémiovým profilem se ale o svou stránku s nikým nedělíte. Naopak - můžete ulovit zájemce konkurenci!
  • Přilákáte více lidí na svou stránku i pracovní inzeráty
    Průměrně 70 000 krát každý měsíc doporučíme vaši firmu kandidátům a přivedeme i tisíce relevantních lidí na vaše inzeráty z Jobs.cz, Prace.cz a Práce za Rohem.

Chci nezávazně více informací o prémiovém profilu:

Za účelem kontaktování vás bude provozovatel portálu Atmoskop.cz, společnost LMC s.r.o., jakožto správce uchovávat vámi zadaný e-mail a tel. Tento souhlas můžete kdykoliv zrušit. Bereme si ho jen na 3 měsíce. Zobrazit více  |  Podmínky Atmoskop.cz

Co vám pomůže s rozhodováním

• Atmoskop.cz už zná 52 % české populace a přes 2,9 milionu lidí na něm najde svého zaměstnavatele.
  • 84 % návštěvníků důvěřuje recenzím na Atmoskopu, a jsou pro ně důležité při rozhodování u budoucí práci.
  • Za minulý rok k nám přišel 1 milion návštěvníků a průměrná návštěva měla přes 4 minuty.
  • 40 % lidí bere při změně práce v úvahu atmosféru firmy a jde zejména o ty těžko dostupné: s vyšším vzděláním, zkušené a také mladé.
  • Ukažte potenciálním kandidátům to nejlepší. S prémium profilem.
Vaše firma Logo Vaše

Co říkají ostatní firmy

„Atmoskop skvěle doplňuje naše kariérní a firemní stránky. Vítáme ho zejména jako prostředek budování pozitivního povědomí o naší firmě a také jako cestu, jak zaujmout uchazeče o práci.“