I vaši zaměstnanci ve vaší firmě vidí dobré věci

Ale vědí je o vás i kandidáti? Ukázat přednosti vaší firmy DIGITAAL.CZ s.r.o. vám v náboru pomůže. Lidé si totiž na Atmoskopu firmy podle předností vybírají.

Oproti ostatním firmám na Atmoskop.cz ty vaše nevidí dostatek kandidátů. Ukažte je všem, kteří se k vám hodí.

Chci zjistit, co je prémiový profil
Hlavní přednost vaší firmy je podle zaměstnanců: Možnost učit se novým věcem

DIGITAAL.CZ s.r.o.

Máme řešení — prémiový profil

• Přednosti vaší firmy DIGITAAL.CZ s.r.o. uvidí každý druhý návštěvník webu Atmoskop.cz. Například na neprémiových profilech ostatních firem.
  • Ukážete všem své volné pozice. Všechny, co už máte na Jobs.cz, Prace.cz a Práce za rohem.
  • Prémiový profil navíc kandidáty více zaujme. Přidáte si fotografie, logo, odkaz na kariérní stránky.
  • Buďte vidět tam, kde se lidé rozhodují, zdali pošlou své CV.

A že to prémiový profil umí, vám dokážeme

Každý měsíc dostanete report, abyste se mohli pochlubit u vás ve firmě:

• Jak se zvyšuje počet kandidátů, kteří navštívili váš profil.
  • Kolik lidí vidělo logo a fotografii vaší firmy na webu Atmoskop.cz.
  • Kolik lidí si zobrazilo vaše inzeráty.
  • A hlavně, jak roste počet vhodných kandidátů, kteří vám díky Atmoskop.cz poslali svůj životopis.
DIGITAAL.CZ s.r.o. Logo Vaše

Využijte tuto konkurenční výhodu za cenu platnou pro tento rok

malá firma
(30 000 Kč/rok) + DPH
velká firma
5 900 Kč/měs.
(70 800 Kč/rok) + DPH

A stihněte navíc naši vánoční televizní kampaň, díky které Atmoskop.cz uvidí 80 % české populace!

Chci nezávazně více informací o prémiovém profilu:

Za účelem kontaktování vás bude provozovatel portálu Atmoskop.cz, společnost LMC s.r.o., jakožto správce uchovávat vámi zadaný e-mail a tel. Tento souhlas můžete kdykoliv zrušit. Bereme si ho jen na 3 měsíce. Zobrazit více  |  Podmínky Atmoskop.cz

Atmoskop.cz v kostce

• Největší a nejrychleji rostoucí český portál s hodnocením firem od zaměstnanců.
  • Aktuálně pokrývá 26 098 firem s 116 459 recenzemi.
  • Přes 2,9 milionu zaměstnanců v ČR si tady najde hodnocení na svou firmu. To je 65 % trhu!
  • 51 % návštěvníků se zde rozhoduje zdali poslat CV na pracovní pozici.
    Více o Atmoskop.cz

Než kandidáti odešlou své CV…

78 %

lidí zjišťuje informace předem

82 %

nemá možnost zeptat se známého

93 %

důvěřuje současným zaměstnancům

Zdroj: On-line průzkum Jobs.cz a Prace.cz z června 2017 na vzorku 9 424 lidí.

Co říkají ostatní firmy

„Atmoskop skvěle doplňuje naše kariérní a firemní stránky. Vítáme ho zejména jako prostředek budování pozitivního povědomí o naší firmě a také jako cestu, jak zaujmout uchazeče o práci.“