I vaši zaměstnanci ve vaší firmě vidí dobré věci

Ale vědí je o vás i kandidáti? Ukázat přednosti vaší firmy KOMIX s.r.o. vám v náboru pomůže. Lidé si totiž na Atmoskopu firmy podle předností vybírají.

Oproti ostatním firmám na Atmoskop.cz ale vaše přednosti nevidí dostatek kandidátů. Ukažte je všem, kteří se k vám hodí.

Chci zjistit, co je prémiový profil
Hlavní přednost vaší firmy je podle zaměstnanců: Pružná pracovní doba

KOMIX s.r.o.

Máme řešení — prémiový profil

• Přednosti vaší firmy KOMIX s.r.o. uvidí každý druhý návštěvník webu Atmoskop.cz. Například na neprémiových profilech ostatních firem.
  • Ukážete všem své volné pozice. Všechny, co už máte na Jobs.cz, Prace.cz a Práce za rohem.
  • Prémiový profil navíc kandidáty více zaujme. Přidáte si fotografie, logo, odkaz na kariérní stránky.
  • Buďte vidět tam, kde se lidé rozhodují, zdali pošlou své CV.

Chci nezávazně více informací o prémiovém profilu:

Za účelem kontaktování vás bude provozovatel portálu Atmoskop.cz, společnost LMC s.r.o., jakožto správce uchovávat vámi zadaný e-mail a tel. Tento souhlas můžete kdykoliv zrušit. Bereme si ho jen na 3 měsíce. Zobrazit více  |  Podmínky Atmoskop.cz

A že to prémiový profil umí, vám dokážeme

Každý měsíc dostanete report, abyste se mohli pochlubit u vás ve firmě:

• Jak se zvyšuje počet kandidátů, kteří navštívili váš profil.
  • Kolik lidí vidělo logo a fotografii vaší firmy na webu Atmoskop.cz.
  • Kolik lidí si zobrazilo vaše inzeráty.
  • A hlavně, jak roste počet vhodných kandidátů, kteří vám díky Atmoskop.cz poslali svůj životopis.
KOMIX s.r.o. Logo Vaše

Co říkají ostatní firmy

„Atmoskop skvěle doplňuje naše kariérní a firemní stránky. Vítáme ho zejména jako prostředek budování pozitivního povědomí o naší firmě a také jako cestu, jak zaujmout uchazeče o práci.“