Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

• 1.Můžete s firmou spoloupracovat na IČO 2.V této firmě máte šanci zjistit více o kladech i záporech obchodu a zlepšovat své obchodní dovednosti. 3. Můžete si plánovat pauzy během pracovního dne, podle svých potřeb.
  • 1. Abnormálně vysoká fluktuace zaměstnanců, což dle mého má dva zásadní důvody - špatný výběr uchazečů ze strany personalisty (čím více přijatých uchazečů, tím vyšší provize) - Druhým důvodem jsou dle mého nekorektní postupy a arogantní jednání nadřízených v případě, že se domáháte svých práv (IČO není HPP a proto doporučuji, důkladně zjistit všechny podmínky spolupráce...). 2. Fixní mzda je dle mého na pražské poměry nízká, nepředstavuje tak ani jistotu ani stabilitu, obzvláště pokud zahrnuje už i přesčasové hodiny, kterým se v této firmě zřejmě nevyhnete. 3. I když v daném měsíci dosáhnete požadovaného pojistného objemu, může se stát, že na bonusovou složku mzdy nebudete mít nárok. K tomu slouží kontrolní mechanismy a následné pokuty (všichni přece nemůžou vydělávat 50 tisíc!).

• Firemni zlevneny tarif, obas stihnete snidani, donaska levnych obedu, muzika, obcas akce, masazni kreslo. Naucila jsem se vic si verit a spoustu figlu z administrace a komunikace s lidmi.
  • Chovani vedeni. Nutnost plnit limity at se deje co se deje. Napracovat kazdickou minutu, pokuty za nesplneni ruznych veci.

• Kolektiv
  • Chování k zaměstnancům firmy , obíhání peněz zbytečnými pokutami

• Super školení a i po něm pokračuje koučink.
  • Samé pokuty za nesmysli. Nebyl nikdo, kdo by byl bez pokut. Nesmyslné požadavky na variabilku

• Kolektiv, akce s firmou, donáška jídla, zálohy.
  • CS

• V nabídkách práce i při pohovoru byla tato práce vykreslena jako snova, následně ovšem zjistíte, že je vše jinak. Tvrdí, že nejde o aktivní prodej, ovšem pokud prodávat nebudete a nebudete splňovat skripta s tím, co máte říct, strhnou vám peníze. Dokonce i za slovíčko " nezávazně" či "zdarma" vám jdou peníze dolů. Dale volate na kontakty staré třeba 10 let, které už ani ono auto nemají, a ti vám ještě vynadaji, proč je otravujete. A jedním z opravdu velkých jobovek je toto: máte na den omezený počet hovoru, které se vám spojují automaticky. Ovšem pokud zrovna natrefite na lidi, co vám po pár vteřinách prasknou s telefonem a vy tím padem své omezené množství kontaktu obvolate třeba již za 2 hodiny, systém se vypne a už vás nepustí a vy musíte domu a směnu si nahradit ve svém volnu,nebo vám opět strhnou peníze. Jednoduše a jasně ne nedoporučuji.

Neboť lidé bez zkušeností nemají vysoké nároky, což je přesně to, co epojisteni potřebuje - žádné nároky.

před více než 2 týdny

• Naučila jsem se spoustu užitečných věci ohledně pojišťovnictví. Než jsme byli zařazeni do provozu byli jsme řádně proškoleni. Zájem o osobní rozvoj ve firmě měli zájem všichni zaměstnanci.

• Snídaně, společné akce, zlevněné lístky do divadla
  • striktní postupy

• Ani nevim
  • Víc peněz

• Velmi dobrý kolektiv, s posledním šéfem se mi pracovalo velmi dobře, transparentní a jasně měřitelná možnost ovlivnit svoji variabilní složku mzdy.
  • Přílišný tlak na výsledky na některých odděleních.

Ohodnotím svoji firmu

Koho právě teď firma potřebuje?