ePojisteni.cz s.r.o.

Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

• Netradiční benefity

Práce v epojištění byla pro mě velkým přínosem. Po stránce skills v prodeji si myslím, že jsem neměl lepšího učitele jako…

• Práce v epojištění byla pro mě velkým přínosem. Po stránce skills v prodeji si myslím, že jsem neměl lepšího učitele jako bylo epojištěni.cz. Kolektiv byl úžasný, nikdy před tím jsem nepracoval v tak veliké firmě, kde by byla tak veliká zábava. Do jisté doby i provizní ohodnocení a vztah od zaměstnavatele byl slušný a férový. Nicméně to se již vše ztratilo, kromě bezvadného kolektivu, který i vůči nepříznivým podmínkám se nevytratil. Jejich nábor se stává velice klamavým manévrem. Všude inzerují veliké částky k výdělku, které ovšem nejsou čistou mzdou ani hrubou. První měsíce Vám mažou med kolem pusinky a hned, jak se Vám ohřeje krapet židlička začnou sázet pokuty, které Vám sahají na provizní ohodnocení. Z mého pohledu až nesmyslně udělované pokuty a co je na tom nejhrošího, sami mají proaktivní kontrolní tým. Tento tým neslouží za účelem kontrol pro blaho zaměstnanců, jak je všem prezentováno, ale pro blaho firmy, která s největší pílí nutí kontrolní tým k hledání veškerých chyb a prohřešků zaměstnanců za které jsou udělováno nesmylné pokuty. Pokud bych se měl vyjádřit k samotnému nýnějšímu proviznímu systému, tak už ani raději hovořit nebudu. Ve zkratce řečeno. Tato firma nabere každého, každého kdo bude pracovat a držet se pokyny zaměstnavatele... a doufát v lepší čas, že bude lépe. Stejně tak se i v těžkých chvílích, vyjadřovalo vedení společnosti, když byla firma na pokraji zhroucení a zaměstnanci byli bez chuti k daší práci za tak nesmyslné pokutování. Nakonec to steně dopadlo tak jak se říká: "Sliby, Chyby." PS: Nechoďte tam!
  • Doporučil bych firmě více respektu k zaměstnanců.

• S ničím
  • Se vším

• 1.Můžete s firmou spoloupracovat na IČO 2.V této firmě máte šanci zjistit více o kladech i záporech obchodu a zlepšovat své obchodní dovednosti. 3. Můžete si plánovat pauzy během pracovního dne, podle svých potřeb.
  • 1. Abnormálně vysoká fluktuace zaměstnanců, což dle mého má dva zásadní důvody - špatný výběr uchazečů ze strany personalisty (čím více přijatých uchazečů, tím vyšší provize) - Druhým důvodem jsou dle mého nekorektní postupy a arogantní jednání nadřízených v případě, že se domáháte svých práv (IČO není HPP a proto doporučuji, důkladně zjistit všechny podmínky spolupráce...). 2. Fixní mzda je dle mého na pražské poměry nízká, nepředstavuje tak ani jistotu ani stabilitu, obzvláště pokud zahrnuje už i přesčasové hodiny, kterým se v této firmě zřejmě nevyhnete. 3. I když v daném měsíci dosáhnete požadovaného pojistného objemu, může se stát, že na bonusovou složku mzdy nebudete mít nárok. K tomu slouží kontrolní mechanismy a následné pokuty (všichni přece nemůžou vydělávat 50 tisíc!).

• - Školení trvá 10 dní (2 týdny), je velmi dobře postavené, a věnují se Vám specialisté prodeje, kteří Vás důkladně školí.
  • - Ve smlouvě musíte podepsat, že pokud odejdete ve zkušební době, musíte uhradit za školení přes 7 tisíc Kč... - Pokud odejdete až po zkušební době, máte dvouměsíční výpovědní lhůtu, takže si Vás uvážou minimálně na pět měsíců... - Máte povinnost plnit tři složky práce... a je úplně jedno jestli denně prodáte hodně, nebo málo... pokud nedodržíte jakoukoliv ze tří složek, nemáte nárok na variabilní složku mzdy, a Váš plat je tedy 20.000,- Kč hrubého... - Když už dosáhnete variabilní složky mzdy, jsou Vám dále účtovány různé pokuty doslova za nesmysly - Pokud neprodáte určitý typ produktu, o který není až tak příliš velký zájem, krátí se vám variabilní složka mzdy o 20%

• Firemni zlevneny tarif, obas stihnete snidani, donaska levnych obedu, muzika, obcas akce, masazni kreslo. Naucila jsem se vic si verit a spoustu figlu z administrace a komunikace s lidmi.
  • Chovani vedeni. Nutnost plnit limity at se deje co se deje. Napracovat kazdickou minutu, NEPLACENE PRESCASY, pokuty za nesplneni ruznych veci.

• Kolektiv
  • Chování k zaměstnancům firmy , obíhání peněz zbytečnými pokutami

• Fér jednání a osobní přístup. Bez problému se vždy vyřeší každý problém. Flexibilní pracovní doba na které se dá domluvit umožňuje dobře skloubit jak soukromý tak pracovní život. Dobře ohodnoceny naše výkony.Skvělé benefity které motivují k lepším výkonům.
  • Změna pracovní doby. Ranní směna na 9:20-17:20 a odpolední 11:20-20:00 je opravdu nepříjemné volat lidem pozdě večer. Ze 70% jsou lidé nevrlí a nepříjemní že to s nimi řešíme tak pozdě.

• Kolektiv, akce s firmou, donáška jídla, zálohy.
  • CS

• Ve firmě se dají vydělat super peníze a firma má nadstandardní benefity. Ideální příležitost pro mladé lidi, kteří budují kariéru, super kolektiv.

tento týden

• Super parta lidí