Magna Automotive (CZ) s.r.o.

Výroba dílů a příslušenství pro motorová vozidla

• Možnost kariérního postupu

stabilní práce, pravidelná výplata,

Porovnejte si Magna Automotive (CZ) s.r.o. s těmito firmami

• stabilní práce, pravidelná výplata,
  • neuspořádaný koncept vedení podniku, neustálá změna vedení a nadřízených (s novým vedením pokaždé změna principů), nedostatek odborných zaškolení, malé ohodnocení dlouhodobých zaměstnanců, organizace práce stylem pokus - omyl. Vše se řeší hektickým a nervním způsobem.

• Plat vždy 10. na účtě, je zde relativně i prostor v případě potřeby, není problém si domluvit práci z domu, případně si potřebné zařídit. Rozhodně díky svému zaměření, znalostem a zkušenostem a hlavně speciální pozici, mám relativně velikou volnost ve způsobu plnění úkolů. Bohužel částečně i způsobeno nadřízeným, který se o mojí práci, mé úkoli a jejich plnění nijak nezajímá. Spoléhá se, že jsem schopný a vše dotáhnou do konce, tedy nemusí vůbec tento resort řeišt. Což má negativní dopad na další věci, které z mého pohledu jsou u zaměstnavatele obecně podstatné.
  • Rozhodně se mi nezdá forma odměňování některých zaměstnanců férová. Hodně hraje to, kdo je s kým kamarád, a častokrát se neřeší jak je efektivní, nebo schopný. Stejně tak je to s oceněním - ne jen finančním - schopných zaměstnanců. V některých případech platí něco plošně pro všechny, bez ohledu na výsledky jednotlivců a v některých se řeší podle obličeje. Zjednodušeně řečeno - je-li někdo neschopný a dobrý vlezdo.... nemá problém získat prémie, dvojnásobné příjmy apod. než jeho kolegové, kteří mají výsledky a pro práci žijí.

• Na uvedeném podniku lze obdivovat pouze to , že ještě vůbec funguje . Z jednoho z dobrých závodů v kraji se během krátkého času stalo panoptikum zoufalství a diletantismu. Kdo nevěří - atˇtam běží , opravdu , budete žasnout !
  • S e způsobem, jaký je veden podnik

Vůbec nezáleží na tom , co ten , nebo onen člověk umí nebo zná , důraz se klade na to , jak se umí tvářit . Odborníka při přijímacích pohovorech nepoznají , ani kdyby byl natřený na červeno . Každý diletant, který má bytˇ jen trochu hereckého nadání tam získá pozici , třeba i na velmi vysokém postu. Povrchnost a vytváření iluze - to je současné krédo podniku . Skutečný odborník zde dlouho nevydrží , nebotˇ ho jeho ostatní ,, kolegové " ( kteří o výkonu práce na jim přidělené pozici, neví vůbec nic ), docela jednoduše překřičí . Není divu, v jiném podniku by se na svých vedoucích pozicích dlouho neudrželi .

• kolegové super
  • firemní strategie - pracovat do úplného vyčerpání, neustálý tlak na plnění norem, jinak srážky ze mzdy, i když to bylo nezávisle na mně - např. chybějící materiál

• Pravidelný příjem
  • Pracovní prostredi, neochota spolupracovat mezi oddelenimi, nejasná vize o budoucnosti firmy

• kolektiv tolerance pružná pracovní doba benefity
  • podpora managementu fluktuace zaměstnanců neschopnost vedení sjednaní respektu a discipliny zaměstnanců malé zkušenosti, profesionalita a koordinační schopnosti některých vedoucích

Kvalita, kontrola kvality

• Snaží se zlepšovat prostředí a pracovní podmínky. V poslední době přidává benefity. Snaží se získat nové projekty, aby měl perspektivní budoucnost. Včasné výplaty.
  • Systém pravidelného navyšování mzdy (s ohledem na infaci apod.)

Kvalita, kontrola kvality

• komunikace agentura firma a tudiž i mnou

• peníze zasilaji pravidelne a vcas
  • jednani vedeni v urcitem smeru

• platili vždy včas. Dalo se domluvit když to bylo dulezite aby mne pustili domu bez prutahu samozdrejme jen tehdy když to bylo nutne.
  • Zlepsil bych komunikaci mezi skladem a tim co obednava material na sklad.Zlepsil bych navisovani mzdy

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 18