Kofola a.s.

Výroba nealkoholických nápojů

• Pružná pracovní doba
  • Neformální pracovní atmosféra

Dlouholetá historie s úžasnou nabídkou kvalitních nealko produktů. Nejhlavnější produktem Kofola - a prostě platí "Když ji…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 92 010 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Dlouholetá historie s úžasnou nabídkou kvalitních nealko produktů. Nejhlavnější produktem Kofola - a prostě platí "Když ji miluješ - není co řešit :o)" Zajímavá, dostupná cena pro zákazníky. Oblíbenost u konečných spotřebitelů. Úžasné reklamní kampaně směřované s citem a něhou nejen na české zákazníky. Týmová práce. Společné konference i v zahraničí.
  • Víc uznání za odvedenou práci. Plány stanovovat víc reálně - ne nereálně. Tabulky se správnými čísly a ne na poněkolikáté. V případě zaškolování nových oz, upravit plán pro školitele nového oz a neočekávat od něj 150 % splnění plánu. Akceptovat návštěvu u akvizičních návštěvníků a netrvat na tolika návštěvách - má-li být práce odvedena kvalitně, nestihneme denní počet návštěv.

• Profesni i osobni rust, pratelske prostredi i pristup. Doporucuji
  • Stres, casova narocnost, procesni firemni zpracovani casove narocnejsi = spojene s velikosti firmy.

• S ničím
  • se vším

• pružná pracovní doba, možnost home office, spravedlivé odměňování, různé soutěže, možnost volného vstupu na různé akce

• Kofola je nejen oblíbený kolový sycený nápoj (dá se říct No.1 v ČR), který sbližuje lidi, ale především je to ryze česká firma, která v průběhu času roste, rozšiřuje své portfolio o nové příchutě, ale i různé nové značky. Neskutečně pozitivní je vidět a mluvit s jejím šéfem (myšleno Jannisem Samarisem). Kofola je podnik, který si zamilujete, i když se v něm objevuje řada elementárních nedostatků, které každého zaručeně naštvou. Najde se v ní nejen člověk zkušený, ale společnost spíše dává přednost mladší generaci, kterou si vychová. Mít v CV napsáno "KOFOLA ČS a.s." je pocta a každý jiný zaměstnavatel (v případě, že se rozhodnete odejít) ji vnímá velice pozitivně.
  • Prostor pro zlepšení je vždy. Nejvíce však bych doporučil zmírnit množství nároků na lidi pracující v terénu. Možnost zlepšení vidím v komunikaci lidí z kanceláří (KAM, asistentky, plánovači) opět k lidem v terénu. A rozhodně bych rád zvýšil standarty firemní flotily o bezpečnostní prvky (mlhová světla, vnitřní dělící síť, před-nárazové asistenty, tempomat, ...)

• Kdyz ji milujes, neni co resit :-) Lidi, prostredi, firemni kultura, ceska firma, tradice...rychle se mi dostala pod kuzi :-)
  • Zvysila bych mzdy.

• Ohledne naseho oddeleni by to bylo opravdu na dlouho.Lidi,kteri niči tym ani vedeni neresilo.Az po letech,kdy dobri zamestnanci radeji odesli sami. Obchodni zastupci jsou podle me chudaci.Malo reklamnich predmetu,neskutecny chaoz v regionu diky stridani obch.zastupcu.Vedeni ma vysoke naroky a cile,ktere se nedaji splnit=odmeny 0
  • Ve firme jsem byla velice spokojena dokud se nevymenilo vedeni a nezacalo vymyslet nesmyslne postupy nasich praci,aniz by se s nami nejak poradili.Preci jen jsme o sve praci vedeli vice,nez nadrizeni.Je skoda,ze hodne pozic zaniklo nebo se presunulo z Krnova do Ostravy!

• No. 1 na trhu
  • Platove ohodnoceni

• Nové produkty.
  • Při výběru nadřízených.

• Byla to laska k produktu a chuť pomoci vybudovat silné postavení na trhu

Rozmanitou práci