Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

20 hodnocení s 13 komentáři

Nejužitečnější komentář

• - uvolněná a přátelská atmosféra mezi kolegy - pružná pracovní doba s možností přesčasu, které si mohu vybrat, kdy potřebuji - zajímavé benefity, akciový program - osobní rozvoj, jazykové kurzy, další vzdělávání - moje pracovní náplň, která je různorodá - komunikace v cizím jazyce, nejčastěji anglicky nebo německy, mezi odděleními, ale i s dodavateli nebo zákazníky - možnost i sportovních kurzů - podpora sportovních aktivit ve volném čase i formou nasmlouvaných sportovišť v benefitovém programu - pravidelné neformální setkávání se spolupracovníky - po předchozích zkušenostech v jiných společnostech, jsem jako v Jiříkově vidění, co se týče velice dobrých celkových pracovních podmínek - často se vyřídí zaměstnancův požadavek v souvislosti na jeho pracovní náplň, velice rychle - normálně fungující HR, tak jak mají, ochotně poradí s personálními záležitostmi, arogantnost se tu nenosí. - celkový směnový režim, vše se dá vyřešit domluvou, když je vstřícný zaměstnanec, zaměstnavatel bude k němu také vstřícný. - platové ohodnocení je velice slušné až velmi dobré.
Avatar

Výzkum, vývoj

Ukázat další

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?