Bankovnictví

Porovnejte si také atmosféru u jiných firem

Ukážeme vám firmy podobné těm, které procházíte.

Porovnám si firmy

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 41

V Rajfce je prostředí, které přeje odvážným lidem vyzkoušet si nepoznané. Pokud má člověk dobrý záměr a přesvědčí o tom okolí, pustí se do realizace, která ho naučí dělat nové věci. Bude ještě lepší, pokud se v Rajfce rozvine firemní kultura která nejen že sdílí úspěchy, ale i neúspěchy a poučení z nich (to se zatím nenosí). V Rajfce funguje poměrně dobře i rotace a stínování na jiných odděleních. Uvítal bych daleko větší networking ve skupině RB International, který je poměrně slabý. Systém formálního vzdělávání je lepší pro managery (Leadership 2020), pro exekutivu pak podle požadavku ročního hodnocení (na základě ZV manažera). Po svých lidech jsme vždy chtěl aplikaci školení v praxi (extra mile).

Banka se zaměřuje i na absolventy, SŠ i VŠ, pracuje s lidmi už před nástupem do banky, realizuje různé trainee programy.

Souvisí to s odvahou a učení se nové věci. Neustále přinášet zlepšení s dopadem na klienta podložená business casy je denní chleba. Implementace v Rajfce může být jednoduchá, pokud se netýká IT (core), které je stále poměrně komplexní. Tady je pak potřeba vytrvalost nejen při implementaci (vývoj, testing), ale zejména potom při dosahování výsledků z nasazené funkcionality. Jste Business Owner s odpovědností od začátku (zadání) do konce (obchodní výsledky).

Rozmanitou práci

Koho právě teď firma potřebuje?