cover photo
Obchod s motorovými vozidly

Toto nové hodnocení neobsahuje žádný komentář. Pouze jsme je započítali mezi číselná hodnocení firmy.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 28

nemusí mít zkušenosti z oboru, nemusíte ani nic umět o autech, všechno vás naučí. stačí když máte obchodního ducha, chuť pracovat.

Tato firma upřednostňuje kariérní postup. Moje zkušenost je, že jsem se propracovala na pozici Supervizora.

Práce vhodná zejména pro mladé, časově flexibilní lidi bez zkušeností. Důmyslný systém zaškolení, pro mně osobně veliká škola obchodu. Firemní kultura naprosto specifická a zcela odlišná od čehokoliv, na co byl člověk dosud zvyklý, např. celofiremni tykání atd. Největší mínusy vidím v časové náročnosti, pokud zaměstnanec pracuje přímo na prodejních pobočkách, dále v nulových benefitech a tlaku na prodej za každou cenu. Nemožnost vzít si volno, dovolená a její čerpání je vždy problém. Častý nezájem o zaměstnance ze strany nadřízených, lhostejnost a vyhoření.

Mezi jednotlivými týmy ve firmě, bez ohledu na to, zda se jedná o business nebo podpůrné (support) oddělení, je podporován kolegiální a přátelský přístup, všichni zaměstnanci si navzájem tykají, a to i s lidmi na nejvyšších postech firmy. Neformálnost podporuje i styl oblečení casual po celý týden, vyjma klientských schůzek.

Koho právě teď firma potřebuje?