Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb

13 hodnocení s 9 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Od dne, kdy jsem nastoupil/a do firmy se kazdy den zda horsi a horsi. Komunikace v reseni problemu stoji za nic, material dodavany ze sesterske firmy z rakouska k nicemu. Pokud mate problem a chcete ho resit, vedeni vas sice vyslechne ale nic se nedeje. Pokud udelate neco spatne vy, je to problem ale to, ze neustale chodi spatny material z rakouska, to uz se neresi. Pro nove lidi je prace velmi tezka a firma vam ji bude delat stale slozitejsi. Stale se menici pracovni postupy, ubirani norem, pridavani pracovnich ukonu. Jakmile se neco naucite a zvladnete na tom plnit normu, hned vam pridaji nejakou "novinku" a praci vam zkomplikuji. Prvni rok zjistite, ze prace je to slozita... Pak si budete chvili myslet, ze uz to umite... A po 3 letech zjistite, ze vlastne neumite vubec nic a budete si pripadat jako hlupák. Benefity: -obedy za 25,- ve firemni jidelne (zaruba) -13.,14. Plat (byval i 15. ale letos jiz nebyl a nikdo neceka, ze by jsme ho jeste nekdy dostali) -1 za rok vylet do alp na lyze nebo sanky (kdyz si zaplatite 200,- dopravu) -1 za rok vecirek nebo letni party (s veceri +2 piti) -1 za rok grilovani s firmou zaruba (ve stylu rychle si dobehni pro listek do jidelny, vystuj venku frontu, honem to do sebe hod a padej makat) -Prispevek na dopravu Minusy: -Strhavani penez za vratky (obcas prijde vlna strhavanim penez a stale vyhrozuji) -Stresujici prace -Prace s chemikaliemi (aceton, barvy, ethanol, lepidla, lih,....) nebo v hlucnem prostredi bez priplatku -Neustale zmeny -Pro vedeni jste hlupák - Prace narocna na nauceni - nedostatecne financni ohodnoceni za takto slozitou praci -temer neustale prikazane prescasy! (Nyni 3-5 hodin tydne, obcas byva i 8. V minulem roce jsme prescasovali 8hodin tydne cca 2-3 mesice v kuse. Pak nam dali tyden klid a pak znova ta sama pisnicka) -rakusaci 1x tydne chodi po firme a koukaji vam pod ruce, jak pracujete a zda dodrzujete pracovni postupy (neco se jim nelibi? Sup penize dolu :) ) Zvazuji odchod z firmy.
Avatar

doporučují 3

Ukázat další

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?