AIMTEC Outsourcing s.r.o.

Poradenství v oblasti počítačů

• Pružná pracovní doba
  • Neformální pracovní atmosféra

Fér jednání, výborná firemní kultura - skvělí lidé se kterými se dá bavit i o jiných věcech než o práci, podpora mimopracovních…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 96 670 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• stabilní firma, která se v konkurenci neztratí vysoká pravděpodobnost, že vývoj na produktu bude pokračovat (o produkt je na trhu zájem) prostředí v kanceláři (atmosféra i materiální zabezpečení) kolegové, kteří vždy pomůžou pružná pracovní doba zastupitelnost, (skoro) nic nezávisí na jediném člověku, jehož nepřítomnost by výrazně narušila práci vždy dostatečné zásoby té nejlepší kávy
  • Omezit stres způsobený tlakem na termíny, a to už na straně přijímání zakázek - upřednostňovat kvalitu dodávky před rychlostí (nyní mám pocit, že je na obě kritéria kladen opodobný důraz) a neslibovat zákazníkům, že dodávku zvládneme rychleji než konkurence (sice často zvládneme, ale právě za cenu zvýšeného stresu). Místo utrácení za kanceláře na lukrativní adrese v nové budově dát peníze přímo lidem. Najít vhodný kompromis mezi výše zmíněným a opačným extrémem (nevybavené kanceláře někde v polích a všechny ušetřené peníze na mzdy).

• Fér jednání, výborná firemní kultura - skvělí lidé se kterými se dá bavit i o jiných věcech než o práci, podpora mimopracovních aktivit.
  • Myslím si, že by lidé kteří pracují v IT měli být lépe finančně ohodnoceni (srovnatelně s jinými IT firmami). Firemní kultura není všechno, koneckonců všichni pracují hlavně kvůli tomu, aby si vydělali peníze.

• Chválit, motivovat.

Náplň práce se postupně rozvíjí, projekty přibývají, činnosti se přesouvají.

• Skvělé kultury v týmu, spolupráce a pomoc kolegů. Transparentnost změn a rozhodnutí ve firmě směrem k zaměstnancům.
  • Osobní ohodnocení, práce s jednotlivci a týmy v jiných odděleních. Měla by se jim dát možnost měnit své vlastní procesy a tím zlepšovat pracovní prostředí a kulturu v daných týmech.

• Ve firmě kvete bohatá firemní kultura, do které se nadřízení nebojí investovat. Lidé, kteří se sem svou náturou nehodí, postupem času zpravidla odejdou a s většinou, kteří zde zůstanou, tak nemám problém zajít na pivo i soukromě. Je to prostě druhá rodina.
  • Možná je na čase začít budovat vztahy mezi odděleními. Firma pomalu ale jistě roste a vzniká tu tak trochu společenská propast mezi lidmi, co se běžně nepotkávají.

• Benefity Home office Sick days Ntb, mobil Káva,voda,čaj,ovoce Multisport karta Sportovní akce a jiné
  • Nechybí

• Káva, čaj, ovoce, akce, pružná pracovní doba, možnost proplacení či výběru přesčasů
  • Zpětná vazba na práci

• Firemní kultura, orientace na zaměstnance, jednání na rovinu, otevřenost (můžu kdykoliv s čímkoliv přijít i za nejvyšším vedením)
  • Nestěhovat se do nové budovy

• Férovost, přímost, pracovitost většiny kolegů a úcta ke kolegům bez rozdílu pozice.

• Z větší části smysluplná práce. Otevřenost vůčí novým technologiím a jejich uvádění do praxe. Jedna z mála středně velkých ne startupových firem v ČR, která v produkci používá F#. Možnost skloubit osobní a pracovní život: např. homeoffice. Pokud je práce hotová, nikdo Vás nenutí sedět zbytečně další hodiny v kanclu. V managementu nejsou psychopati, ale psychicky stabilní lidé. Práce za přiměřené, spíš lepší peníze. Profesionální a přátelská atmosféra ve firmě(žádné stupidní kulty osobností nebo značek, ani nevraživí asociálové).
  • Místo Škodovek bych jako služebáky pořídil Hondy.

Náplň práce se postupně rozvíjí, projekty přibývají, činnosti se přesouvají.