Intersport ČR s.r.o.

Maloobchod se sportovním vybavením

• Příjemné pracovní prostředí

• Způsob vyplácení pohyblivé složky mzdy. Dělá to peklo mezi kolegy a z toho vzniká dusno na prodejně.

• pestrá náplň práce dobrý kolektiv na našem oddělení komunikace s lidmi mimo firmu
  • -firma neposkytuje žádné benefity (sick day, home office, multisport karta, atd.) -pouze 20 dní dovolené
    Odpověď zaměstnavatele:
    Dobrý den, benefit Multisport karta už naši zaměstnanci úspěšně využívají. Kolegové mají možnost využít i flexibilitu pracovní doby a čerpat sick day nebo home office. Martina Turoková, HR manager

• Práce s lidmi. Rozmanitost práce..každou minutu, hodinu..každý den potkáte jiné lidi. Lidi kteří se chovají jinak :) každý z nich nás prodejce, nějak osloví. Ať už chováním či gesty.
  • Není silná marketingová podpora sportovních akcí. Více podpory mládeže ke sportu. Málo bonusů (uvítal bych třeba možnost masáži, finanční pomoc k různým pobytům, podpora kultury...)

Intersport je mezinárodní společnost, proto do našich obchodů zavítají i zahraniční zákazníci.

• Rozmanitou práci

možnost realizace merchandesignu naslouchání potřeb zákazníků příjem a výdej zboží

• Bohužel absolutně chybí adekvátní benefity: Konkrétně rovnice "pracuješ ve sportu = máš vášeň ke sportu, sportuješ a tím pádem by se hodil příspěvek na sport".....žádná multisportka, žádné výhody, dokonce ani možnost zakoupit sportovní oblečení a výbavu za fér cenu...současný slevový benefit na nákup je velmi slabý...
    Odpověď zaměstnavatele:
    Dobrý den, benefit Multisport karta již naši zaměstnanci úspěšně využívají. Je možné využít i speciální akce na nákup zboží za lepší cenu pro zaměstnance. Martina Turoková, HR manager
  • Vadí mi výběr hudby na pracovišti. Sportu odpovídá dynamická hudba, a ne Celine Dion nebo Ricky Martin či Coldplay....tuhle ploužákovou hudbu by člověk čekal ve shopu s dárky a svíčkami :-/ Také by bylo fajn mít dobře padnoucí uniformy, sportovního charakteru a ne volná trička jako prodejci nábytku.
  • Práci v týmu mladých lidí

V Intersportu pracuje spousta mladých lidí, asi je to tím, že zde až tak nebazírují na zkušenostech. Po zaškolení v Intersportu se mladý člověk rychle uchytí, navíc je v takovém týmu legrace :-). Jen by to chtělo benefity s tím související - mladí lidé s vášní ke sportu ocení minimálně Multisportku. Ta zde však není. Ani líbivé sportovní uniformy, bohužel. Ale třeba se to nástupem dalších mladých lidí změní :-)

• Rozmanitou práci

Na prodejně se člověk nenudí a skutečně nikdy nedělá jednotvárnou činnost. Zákazníci mají různé potřeby, vybavení prodejny je bohaté, takže opravdu nehrozí, že byste stáli celý den na jednom místě a nudili se. Spíše naopak, práce je zde až až :-) Ale pro toho, kdo má sport rád, je to jedině pozitivní...

• Bohuzel jsem si nemohla cenit niceho,protoze se v poslednich letech nechovali nikdy ferove.
  • Zmenit obsazeni vedoucich postu na jistych pobockach,kde evidentne neco nefunguje,bezny zamestnanec to vidi,ale nikdy se nic nezmenilo.Vic komunikovat s obycejnym zamestnancem bez pritomnosti primeho nadrizeneho.Vic si vazit zkusenych a profirmu zapalenych lidi,a ne je bez zajmu propoustet. A take je financne ohodnotit lepe nez zacinajiciho nicnevedouciho zamestnance.

• Prodejni sortiment, klidna atmosfera
  • Směny - prodej o vikendu a do 21h,jednotvarna prace.

• Možnost se rozvíjet
  • Pracovní nasazení některých kolegů.

• Málo benifetu, příspěvky na sport nebo na jazykové kurzy.

• zajímavá, pestrá náplň práce
  • chybí mi více benefitů pro zaměstnance

• benefit - stravenky
  • sobotní a nedělní prodej do 21h