ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o.

Činnosti zprostředkovatelských středisek po telefonu

• Práce v mezinárodním prostředí

Mezinárodní prostředí, každodenní používání cizích jazyků, kolegové

• Pražské BSC nabízí možnost vyzkoušet si různé pracovní pozice v různých odděleních, práci v mezinárodním prostředí s využitím jazyků (angličtina denně, jiné jazyky dle pozice také),pro absolventy slušná možnost rozvoje, pestrá nabídka školení (IT, soft skills, jazykove kurzy plus samozřejmě treninku vztažených přímo k pracovní náplni), možnost cestování (služební cesty, krátkodobé assignmenty), perfektní servis co se týče pracovního prostředí (ergonomie, vybavení, odpočinek - masáže, cvičení), slušná nabídka benefitů (příspěvek na penzijko/ životko, příspěvek na stravování (ne stravenky, ale přídavek k platu), volné kredity na wellness/cviceni/vzdelavani/cestovani atd.)
  • Obecně vzhledem k zaměření místní pobočky trochu chybí možnost profesního růstu na vyšší úrovni, struktura firmy je tady poměrně plochá a pokud už člověk nechce "zkoušet" nová oddělení nebo pracovat na zahraničním projektu, pak brzy není kam dál jít. Jinak je to klasický openspace korporát se všemi svými negativy, jsou lidi co je snesou a taky taková, kterým takové prostředí prostě nevyhovuje. To si každý musí posoudit sám, v jakém typu firmy je ochoten a schopen pracovat.

Nákup

• Zajete procesy, ferovost, cestnost, dlouhodoba jistota, kolektiv, otevrenost, duraz na work life balance, bezpecnost.
  • Platove podminky, investice do oslav, odmen, obedu...drive bylo vsechno dostupne a ted na nas odevsad ciha nastrazeny prstenicek s tim ze se setri a pro zamestnance se jiz temer nic neporada.

• Rozsahu benefitů, jistoty, občasných pracovních cest do zahraničí, své práce.
  • * Kolegy. Někteří byli skvělí, jiní poměrně nepřátelští. Jako všude jinde. :) * Přehnanou potřebu kontroly a bezpečnosti - v tom smyslu, že za osobní úrazy si snad může člověk sám a ne že se kvůli tomu dlouhodobě musí zrušit team buildingy. :) Lidská hloupost je totiž neomezená.

• Skvělá škola pokud se chcete naučit věci a pochopit jak SPRÁVNĚ má fungovat korporat. Platové hodnocení na Prahu docela nízké, ale firma umí nabídnout jiné nemateriální benefity, které si uvědomíte bohužel až se zkušenostmi od jindy
  • Finanční hodnocení

• Nejferovejsi a nejetictejsi zamestnavatel ktereho jsem znala. Mnoho benefitu. Hodiny jogy na pracovisti, priplatky treba na bryle. Prace zajimava a uzasne organizovana. Avsak vybirali se tam lide ruznych kvalit a moje inovativnost, presnost a extra hodiny opravovanim chyb jinych kolegu nebyli nadrizenou ocenene. To neni problem ale firmy. Zamestnavatel je nejsolidnejsi ktereho jsem v CR znala, muj pocatecni plat ale byl nizky, na to jak narocna prace byla. Kdo hleda stabilitu, eticke prostredi bez diskriminace, doporucuji. Pracoviste komfortni, avsak velke haly s mnoha lidmi a AC.
  • Plat ne tak vysoky na zacatku, ale je tam moznost postupu pi letech. Zelezi vse na nadrizenem, a kdyz ma osobni nesympatii k vam, mate smulu. Moje nadstandardni praovni vykon a opravovani chyb kolegu casto do noci neocenovala a odmeny davala jinym. Za to ale firma nemuze, mohla by vsak vice hlidat aby se odmeny a zvyseni platu odvijeli vice od objektivnich nez subjektivnich hodnot. Na zamestnavatele nic spatneho psat nemuzu, je to maximalne eticka, cestna a starostliva spolecnost. Trochu se mi nelibil system velkych hal kde clovek mel malo moznosti si pracovni prostredi zindividualizovat. Na Exxon presto vzpominam jako na jednu z mych nejlepsich casu.

• Vzdělávání na pracovišti, Mezinárodní pracovní kolektiv, Skvělá pracovní atmosféra
  • Finance
  • Práci v mezinárodním prostředí

Na jednom pracovišti zde najdete více než 50 národností. Hlavním firemním jazykem je angličtina. ExxonMobil zaměstnává talenty bez rozdílu národnosti. Většina populace pražských kanceláří jsou mladí motivování profesionálové z celého světa.