Digiteq Automotive s.r.o.

Výzkum a vývoj v oblasti technických věd

• Pružná pracovní doba

Stability, snahy o zlepšení, zajímavých témat práce

• Stability, snahy o zlepšení, zajímavých témat práce
  • výrazné omezení administrativy a rdousících procesů, více svobody a zodpovědnosti jednotlivých lidí

Výzkum, vývoj

• Firemní kultura a kultivovanost na vysoké úrovni, kde si každý zaměstnanec druhého váží. Práce na zajímavých tématech v oblasti automotive v rámci úzké spolupráce ve skupině Volkswagen. Přátelská atmosféra a chuť přicházet s novými myšlenkami a funkcemi pro budoucí vozy.

• Jako primární body spokojenosti bych rád uvedl velmi profesionální, ale i "lidský" přístup zaměstnavatele a vedoucích. Mohu velmi dobře skloubit svůj osobní a pracovní život. Náš kolektiv je mladý, neustále vládne dobrá nálada a pozitivní emoce, takže se mi za 2 roky ještě nestalo, abych se ráno budil s určitým odporem, což dle mého názoru může říci skutečně málokdo. Díky Digiteq Automotive jsem se kariérně i osobnostně posunul a progres cítím neustále, díky slušnému ohodnocení jsem mohl konečně učinit zásadní životní kroky a celkově jsem se stabilizoval. Na svou práci i zaměstnavatele jsem hrdý, pozici ani firmu měnit rozhodně neplánuji.
  • Poprvé za svůj kariérní život přemýšlím, co bych do této kolonky uvedl a skutečně nic mne nenapadá. Samozřejmě bych uvítal ještě vyšší finanční ohodnocení, ale to by člověk zřejmě napsal kdykoliv, bez ohledu na to, "kolik bere". Nicméně negativa jsem skutečně žádné nenašel.

Výzkum, vývoj

• Možnost ovlivnit dění ve firmě. Atraktivní projekty. Líbí se mi, že mám velkou možnost osobního rozvoje. Je vidět, že firma investuje do své budoucnosti a tím pádem i spokojenosti zaměstnanců. Jsem zde rád.
  • Růst firmy přináší změny v organizaci či systémech a občas chvilku trvá si jim přizpůsobit.

• Zajímavé pracovní prostředí, nové technologie, benefity, slušné ohodnocení, celkové zázamí společnosti, zájem společnosti o rozvoj zaměstnanců
  • Zlepšit systém počátečního zaškolení, někde je příliš mnoho zaměstnanců na daný prostor, získávání přístupů a oprávnění je celkově pomalé a složité

Výzkum, vývoj

• Firma dává možnost nováčkům v oboru i bez potřebné několikaleté praxe. Zajímavé benefity. Zajímavá náplň práce, která není natolik tradiční v oborech.

• Jsem spokojen s koncem pracovní doby (15h).. Mohla by být již 14h. Ale celkově jsem spokojen s DA
  • Nenapadá mě nyní nic. Snad jen ta pohyblivá pracovní doba, mohla by být 9h-14h.

• 1. Velmi dobře propracovaný program benefitů, který není u jiných firem automatický. Je to velký motivační prvek. 2. Home Office - až dva dny v týdnu - velká výhoda. 3. Vysoká transparentnost firmy - velká otevřenost a férovost jednatelů. 4. Možnost job rotation - velké množství pracovních příležitostí uvnitř firmy. 5. Silná a bohatá firma. 6. Provázanost se Škoda Auto a tudíž s koncernem. 7. Zaměstnanci jsou pro firmu prioritou, nikoliv nájemní silou v kamenolomu. Firma se o své zaměstnance výborně stará a hledá další možnosti a podněty k další spokojenosti svých zaměstnanců.
  • Platový progres by mohl být lepší, nicméně na druhou stranu systém bonusů a podílu na úspěchu firmy to vyrovnává...Takže 50:50.

Výzkum, vývoj

• Při této práci jsem se naučil spoustu věcí o vývoji Škoda auto.
  • Nejsem spokojen když mi můj nadřízený SLÍBÍ částku za kterou budu pracovat na nové pracovní pozici a po 6 měsících na nové pozici mi navrhne směšnou částku, přesto že jsme byli domluveni jinak.

Výzkum, vývoj

• Naučil jsem se mnoho užitečných věcí ohledně fungování vozu
  • Finanční ohodnocení by mohlo být lepší

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 24