Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Obchod s motorovými vozidly

• Plat, prostředí
  • Přístup, kolektiv, nátlak na ukončení pracovního poměru

• Super kolegové...
  • Vedení firmy je amatérské zaměstnanec je až na posldním místě. Žádné benefity. Nižší platy.

• AutoEsa je škola, pokud chcete být tím nejlepším musíte na tom dřít a v esach se ukážou vaše předpoklady! Tam vydrží jen vlci!! Podle mého to byl skvělý job! A jsem šťastná ze jsem byla součástí této firmy! Nic méně odešla jsem protože byl čas jít dal! Ale je to fér firma a má mé uznání !!! Byla jsem velmi spokojený zaměstnanec a dokážu i rict ze jeden z nejlepších a díky ni se mám dnes tak dobre jak to jen jde v novém zaměstnání !!! Díky autoesa a děkuji i vedení v něm 😉
  • V každém zaměstnání se něco najde to by to pak nebylo ono, ale ano víkendy :D ale tam zase bylo nejvíc peněz!! Nebo pak svátky ze nebylo volno v tomhle zaměstnání je to opravdu třeba mít sílu 😉

• Oceňuji férové jednání.

• Práce na směny, variabilní složka mzdy
  • Neproplacené přesčasy, velmi ambiciózní plán prodeje, tlak na prodej

• Vyhazov kvůli osobním důvodům. Nesmyslné a na hodinu.

• zezačátku bylo vše funkční, postupem času se začaly objevovat problémy-málo se prodávalo a vysoké náklady na provoz společnosti
  • nespokojen jsem byl s jednáním společnosti vůči svým zaměstnancům, proto jsem také opustil tuto společnost na vlastní žádost. nulové benefity a kumulované pozice jelikož se hodně propouštělo.
  • Práci v týmu mladých lidí

Protože mladi lide zvladaji manipulaci se kterou na vas vedeni spolecnosti jde. Neresi neplacene prescasy.. Proste nedoporučuji nikomu!

• Kolektiv
  • Neproplacene caste prescasy i 3h denne bez nahrady na volno. Skoleni kt nemelo hlavu patu, zadne smysluplne materialy, nekdy uplna absence skoleni. Snizovani provizi po malych castkach kazdy mesic. Pokuty v radu tisicich pri neplneni nesmyslnych cilu na kt nedostanete skoleni.

Člověk pracuje s auty od A do Z od výkupu přes servis po prodej a případné reklamace. Že se v tom člověk hned nevyzná není překážkou a ať jde na jakoukoli pozici tak se stále učí novým věcem ohledně obchodu s vozy - koho auta zajímají, ideální práce pro něj

• Klidnou práci

Protože je ve firmě příjemný kolektiv, fajn vedení a vždy se dá na všem domluvit a když je problém tak ho v klidu řešit.

Nákup

• Osobní rozvoj. firemní benefity. platové ohodnocení.