Českomoravská stavební spořitelna, a.s.

• Pružná pracovní doba
  • Práce vhodná pro rodiče s dětmi
  • Příjemné pracovní prostředí

• ČMSS, a.s. velmi dobře platí své zaměstnance, společnost nabízí mnoho benefitů, existuje zde pružná pracovní doba.
  • Doporučovala bych výměnu pracovníků na vedoucích pozicích, kteří jsou charakterově a profesionálně zcela za průměrem.

• Pruzna pracovni doba, moznost home-office. Kolarna, sprchy, podpora akci typu "do prace na kole". Moznost zasilani posty a baliku na recepci. Kancelare po trech lidech.
  • Naproste oddeleni znalosti IT a byznysu, ktere ve vsech projektech vede k nedorozumenim, prodlevam a hodinam zbytecnych jednani. Neustaly narust regulatornich pozadavku a pozadavku akcionaru, bez navyseni FTE, ktere vede k praci ve spechu, snizovani kvality a defacto vymytilo jakykoliv prostor pro kreativni cinnost.

• Důraz na worklife balance. Nízká míra polirikaření v porovnání s jinými korporacemi
  • Projektové řízení a celkově systém řízení v IT. Větší motivaci pro zaměstnance brát na sebe osobní zodpovědnost za své výkony a výstupy.

• Mám skvělé kolegy, se kterými se dokážeme podpořit, pomoci si, kdy je potřeba. Firma nám nabízí dost zajímavé benefity (příspěvek na masáže, na pojištění / spoření, možnost získat prémie za dobře odvedenou práci...) Ještě pořád je tu dost lidí, kteří se snaží věci zlepšovat a posouvat dál a přitom si udržují dobrou náladu. Je fajn, že máme částečně pružnou pracovní dobu.
  • Jsme velká firma, takže někdy je vzájemná komunikace a propojení jednotlivých oddělení nad společnými úkoly komplikovaná a frustrující. Občas cítím, že vedení není na jedné vlně se zaměstnanci. Úkoly propadávají nekoncepčně dolů a kolikrát jdou proti sobě. Zaměstnanec pak již nevidí smysl svého snažení.

• Pružná pracovní doba Levné obědy Obědy, snídaně, večeře v budově
  • Po převzetí ČSOB žádný respekt k zaměstnanci Nulová komunikace Obrovská nejistota Složitý produkt Rozmazlená síť obchodních zástupců

před více jak 2 týdny

• S Helpdeskem a celkově IT podporou

před více jak 2 týdny

• Byla tam příjemná kolegiální (mnohdy až skoro "rodinná") atmosféra napříč celou firmou - jak mezi odděleními, tak mezi jednotlivci v podstatě bez ohledu na výši nebo důležitost postavení. Také řada benefitů včetně např. teambuildingových outdoorových akcí. Je ovšem pravda, že asi po roce 2011 jich začalo ubývat a objevila se tendence na zaměstnancích šetřit, včetně růstu platů, odměn apod.
  • Nyní už pokládám časový odstup (2 roky) za příliš velký na to, abych se mohl vyjádřit k současné situaci. V době, kdy jsem tam působil, vnímal jsem postupně narůstající tendenci mladších, nově přijatých kolegů k určité nadřazenosti nebo přezíravosti ke starším, zvláště když pracovali na nižší (méně placené) pozici..

• Jsem ve výpovědi. Velká firma není zárukou kvalitního fungování, levá ruka neví, co dělá práva.. úvěry velmi složité a zdlouhavé a bez záruky úspěchu!!
  • Pružnou pracovní dobu

Jezdíte na schůzky do terénu, sami rozhodujete o svém čase a nemusíte sedět v kanceláři od rána do večera každý den! Ale jako obchodní zástupce musíte být OSVČ..

• Výborné zapracování Co slíbili dodrželi Dobrý kolektiv
  • ne

• První rok, je časově náročný, je potřeba se vše naučit a pak už pracujete podle svých možností. Jste pány svého času.
  • Ne

Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Flexibilní pracovní doba, možné home office, sociální volno pro dítě do 10 let 2x ročně, firemní školka, mikulášská besídka pro děti, možnost jít v pracovní době s dítětem k doktorovi.

Netradiční benefity