Českomoravská stavební spořitelna, a.s.

• Pružná pracovní doba
  • Práce vhodná pro rodiče s dětmi
  • Příjemné pracovní prostředí

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 96 672 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

Porovnejte si Českomoravská stavební spořitelna, a.s. s těmito firmami

• ČMSS, a.s. velmi dobře platí své zaměstnance, společnost nabízí mnoho benefitů, existuje zde pružná pracovní doba.
  • Doporučovala bych výměnu pracovníků na vedoucích pozicích, kteří jsou charakterově a profesionálně zcela za průměrem.

• Důraz na worklife balance. Nízká míra polirikaření v porovnání s jinými korporacemi
  • Projektové řízení a celkově systém řízení v IT. Větší motivaci pro zaměstnance brát na sebe osobní zodpovědnost za své výkony a výstupy.

• Pruzna pracovni doba, moznost home-office. Kolarna, sprchy, podpora akci typu "do prace na kole". Moznost zasilani posty a baliku na recepci. Kancelare po trech lidech.
  • Naproste oddeleni znalosti IT a byznysu, ktere ve vsech projektech vede k nedorozumenim, prodlevam a hodinam zbytecnych jednani. Neustaly narust regulatornich pozadavku a pozadavku akcionaru, bez navyseni FTE, ktere vede k praci ve spechu, snizovani kvality a defacto vymytilo jakykoliv prostor pro kreativni cinnost.

• Výborné zapracování Co slíbili dodrželi Dobrý kolektiv
  • ne

• První rok, je časově náročný, je potřeba se vše naučit a pak už pracujete podle svých možností. Jste pány svého času.
  • Ne

• - kolektiv - pružná pracovní doba - benefity - pracovní prostředí
  • - styl řízení pracoviště - časté střídání nadřízených bez vztahu ke konkrétní problematice a kolektivu - vrcholový management se příliš nezajímal o konkrétní pracoviště

• Benefity, zdravotní a sociální volno, možnost napracovat si hodiny a vybrat si za ně každý měsíc volno
  • Pravidelné propouštění lidí v rámci efektivity, následný nábor nových lidí, kterým dlouho trvá, než se to naučí, chaos, moderní technologie nejsou moc uplatňovány, není on-line pro klienty
  • Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Flexibilní pracovní doba, možné home office, sociální volno pro dítě do 10 let 2x ročně, firemní školka, mikulášská besídka pro děti, možnost jít v pracovní době s dítětem k doktorovi.

• Pružnou pracovní dobu

Pevná pracovní doba je od 9 do 14 hodin, jinak si můžete hodiny nadělat a vybrat si je dle potřeby v průběhu měsíce, případně převést do dalšího měsíce.

• Kanceláře! (i když je v plánu udělat openspace); pružná pracovní doba; když člověk ví na koho se obrátit dají se některé věci řešit opravdu rychle; snaha o kvalitní benefity; na většině odd. dobrý kolektiv; možnost kariérních změn; jde tu dobře skloubit pracovní a rodinný život
  • Přibývá práce pro práci a přitom se neustále propouští; snaha ušetřit na lidech (vedoucí dostávají přidáno zatímco řadovým zaměstnancům se mzda snižuje); přestává fungovat zastupitelnost; část managementu nemá kompetence pro vykonávání své práce a jsou pozůstatkem kamarádíčkování a snaha udržet si koryto za každou cenu; sporná komunikace od top managementu k řadovým zaměstnancům; některé benefity jsou dostupné jen "vyvoleným"; zdlouhavé a drahé řešení většiny aktivit; dobrý nápad je nejlepší si nechat pro sebe;
  • Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

pružná pracovní doba, vybraní jedinci mají možnost home office

• Pružnou pracovní dobu

práce od 9 do 14 , zbytek je na zvážení jedince kdy odpracuje, ale záleží na manažerovi. max 8 hodin přesčasů se přenáší do dalších měsíců a je možné si teoreticky vybrat den volna, má to být jako výjimka a závisí na manažerovi

• kolegové, atmosféra, možnost různorodé práce - každý den přinese něco nového (zajišťujeme podporu pro obchodní síť ČMSS)
  • občas zbytečná byrokracie, někdy komplikovaná komunikace napříč útvary firmy

• Skvělý tým, skvělí kolegové, když něco nevím, mohu se spolehnout na radu kolegů či manažera obchodního týmu. Školení jsou zajímavá a naučná.

Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Netradiční benefity