TOP AUDITING, s.r.o.

• Uplatnění pro starší 50 let
  • Rozmanitá práce

Příjemné bylo, že díky častým pracovním cestám bylo možné se vyhnout vedení a některým kolegyním.

• Firma působí zvenku profesionálním dojmem, avšak každá zkušenější účetní má o účetnictví větší přehled než zaměstnanci této firmy. To je důsledkem absence vzdělávání. Ve firmě se vyžaduje vysoký pracovní výkon, neustále je plný pracovní harmonogram a když je volný den, dodělává se, co se přes týden nestihlo. Očekává se, že se budete vzdělávat ve svém osobním volnu. V ostatních hodnoceních zde zaktivizovaní zaměstnanci píší na firmu superlativy a vyzdvihují nemalou výplatu, pravda je, že v každé jiné auditorské společnosti jsou ty mzdy o dost vyšší. Ve skutečnosti očekávejte silně podprůměrnou mzdu. Slibovaná je možnost kariérního růstu, ale ruku na srdce, vedoucí pozice jsou již obsazené a firma potřebuje někoho, kdo bude makat jako řadový zaměstnanec. Takové jsou tedy kariérní vyhlídky. Co se týče atmosféry ve firmě, tak ta není dobrá. V posledních letech zaměstnanci spíše odcházeli a důležití, ač problémoví zaměstnanci zůstávají. Vzhledem k tomu, že se pracuje v úzkých skupinkách, tak jakékoliv bezohledné, nepřístojné a povýšenecké chování má fatální následky. V takovém kolektivu člověk ztrácí zájem a motivaci. Pravda je taková, že firma zoufale potřebuje zaměstnance, ale s podmínkami a pracovním prostředím, které nabízí, nemůže dlouhodobě uspět. Mnoho zaměstnanců firmu (ti šťastnější) firmu opustilo již ve zkušební době.

• Pokud člověk nic neumí, tak se tam.nefo málo naučí. Ale musí se učit sám, v podstatě nikdo nemá čas nebo ochotu vás něco naučit. Po nějaké době děláte neustále pořád stejné věci dokola jako cvičená opice.
  • Není ochota vás učit a více vzdělávat. Nevhodné jednání kolegyně. Zvláštní a neslušné jednání vedení. Moc se nerespektuje pracovní doba. Pokud máte něco naplánováno, nikdy nevíte zda to stihnete. Plánujete si život na 2 týdny dopředu dle firemního harmonogramu.

• Firma s menším počtem zaměstnanců, ale velice přátelský a profesionální kolektiv. Tak si tady čtu všechny příspěvky a hodnocení firmy a nemohu se zbavit dojmu, že dotyčný, který píše tak srdcervoucí negativní hodnocení, neustál fakt, že v takové firmě, která se zabývá auditem, se automaticky předpokládá vysoké pracovní nasazení, sebevzdělávání a osobní aktivita. Takže za mě jen tolik, že firma TOP AUDITING vám nabídne osobní růst jak po stránce profesní, tak i finanční. Ten, kdo si umí práci rozvrhnout a správně ji uchopit, nemá problémy s časem a hravě zvládne vše v pracovní době. Za celou dobu mého působení ve firmě se mi nestalo, že bych byla přetížená nebo musela dohánět resty, jak je níže uvedeno. Vedení firmy je seriózní a když je potřeba, pomůže nejen po pracovní stránce, ale i v osobním životě. Mohu jenom doporučit.

• Práce v auditorské společnosti je pro mě tím nejvyšším stupněm na žebříčku výčtu zaměstnání v oboru financí a ekonomiky. Ve společnosti TOP AUDITING jsem se mohla plně realizovat a uplatnit své vědomosti a schopnosti, získala jsem nepřeberné množství zkušeností a široký rozhled. Zvláště pak oceňuji profesionální přístup vedení, serióznost, slušnost a v neposlední řadě empatičnost. Za odvedenou práci jsem byla vždy patřičně odměněna. Kolektiv malý, ale super !!
  • Řád a pravidla

Proč řád a pravidla ? Od toho se odvíjí právě ta stabilita firmy a pro vás tím plynoucí jistota. Nelze pracovat v chaosu a s pocitem, že nevíte, co přijde za týden, měsíc či rok........

• Možnost kariérního postupu

V této firmě máte příležitost poznat a naučit se v praxi to, co není možné během studia. Pro absolventy je to "vysoká škola praxe" v oboru ekonomiky a financí. Během auditů projdete jak podnikatelskou sférou, tak sférou správy a veřejných financí včetně oblasti týkající se dotací. Nemusíte se tak obávat v budoucnu ucházet o jakýkoliv post a budovat si tak svou kariéru.

• Možnost využít získané pracovní zkušenosti, nadále rozšiřovat odborné znalosti, vysoká profesionalita a odbornost zaměstnanců a vedení, není vhodné pro slabé a méně zdatné jedince, což mi maximálně vyhovuje, stejně tak jako časová flexibilita
  • Možnost kariérního postupu

Pokud máte dostatečný zájem na sobě dále pracovat, rozšiřovat své znalosti a uplatňovat je v pracovním týmu vedení firmy Vám to bez problému umožní a v závislosti na Vašich zkušenostech a pracovní flexibilitě máte možnost postupu ve firemním kariérním žebříčku

Práce v auditorské firmě je náročná, musíte umět reagovat na rozmanitou problematiku účetnictví i daní a pokud chcete obstát, je nezbytné si neustále rozšiřovat vaše znalosti

• Osobní přístup vedení, přátelskost kolegů, rozmanitost práce.
  • V sezóně náročná práce, ale vybrala jsem si to sama.

• Nastoupila jsem krátce po škole a neměla žádnou praxi. Byla jsem překvapena, jak automaticky a vřele mě kolektiv přijal mezi sebe. Postupně mě kolegové naučili všemu, co bylo potřeba, ale především bylo i na mně, abych svou aktivitou a zájmem o nové a nové případy dál prohlubovala své vědomosti a získala tak potřebnou praxi. Vedení firmy je velice vstřícné a bude vás podporovat při vašem případném dalším studiu nebo rozvoji. Práce zde je vhodná i pro starší ročníky, mohou tak uplatnit už své znalosti a začátek bude pro ně snadnější.
  • Možnost kariérního postupu

Pokud jste ambiciózní, máte zájem na sobě pracovat a projevíte samostatnost, pak je kariérní postup ve firmě samozřejmostí.

• Velmi prestižní společnost, má vysokou profesionální úroveň, u klientů je oblíbená a vyhledávaná. Kolektiv nemá chybu, mezi zaměstnanci a vedením panuje vzájemná symbióza, což mě každý den usvědčuje v tom, že mé rozhodnutí, nastoupit do této firmy, bylo to nelepší rozhodnutí.
  • Jistotu a stabilitu

U firmy, která funguje už mnoho let a kde přibývají noví a noví klienti pro její profesionalitu a oblíbenost, nemůžu nemít jistotu. Ale především vím, že v daný termín obdržím nemalou výplatu a nestane se mi, že bych zůstala bez prostředků.

• Příjemné pracovní prostředí

Úzký kolektiv s přátelskou atmosférou, vždy se těším po služební cestě na návrat na tzv. "základnu." I když je mnohdy práce náročná, neztrácíme humor a s úsměvem a výbornou kávou si sdělujeme zážitky, ale především nově získané informace. 😉😊

Uplatnění pro starší 50 let

Rozmanitou práci