TOP AUDITING, s.r.o.

• Uplatnění pro starší 50 let
  • Rozmanitá práce

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 987 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Firma působí zvenku profesionálním dojmem, avšak každá zkušenější účetní má o účetnictví větší přehled než zaměstnanci této firmy. To je důsledkem absence vzdělávání. Ve firmě se vyžaduje vysoký pracovní výkon, neustále je plný pracovní harmonogram a když je volný den, dodělává se, co se přes týden nestihlo. Očekává se, že se budete vzdělávat ve svém osobním volnu. V ostatních hodnoceních zde zaktivizovaní zaměstnanci píší na firmu superlativy a vyzdvihují nemalou výplatu, pravda je, že v každé jiné auditorské společnosti jsou ty mzdy o dost vyšší. Ve skutečnosti očekávejte silně podprůměrnou mzdu. Slibovaná je možnost kariérního růstu, ale ruku na srdce, vedoucí pozice jsou již obsazené a firma potřebuje někoho, kdo bude makat jako řadový zaměstnanec. Takové jsou tedy kariérní vyhlídky. Co se týče atmosféry ve firmě, tak ta není dobrá. V posledních letech zaměstnanci spíše odcházeli a důležití, ač problémoví zaměstnanci zůstávají. Vzhledem k tomu, že se pracuje v úzkých skupinkách, tak jakékoliv bezohledné, nepřístojné a povýšenecké chování má fatální následky. V takovém kolektivu člověk ztrácí zájem a motivaci. Pravda je taková, že firma zoufale potřebuje zaměstnance, ale s podmínkami a pracovním prostředím, které nabízí, nemůže dlouhodobě uspět. Mnoho zaměstnanců firmu (ti šťastnější) firmu opustilo již ve zkušební době.

• Pokud člověk nic neumí, tak se tam.nefo málo naučí. Ale musí se učit sám, v podstatě nikdo nemá čas nebo ochotu vás něco naučit. Po nějaké době děláte neustále pořád stejné věci dokola jako cvičená opice.
  • Není ochota vás učit a více vzdělávat. Nevhodné jednání kolegyně. Zvláštní a neférové jednání šéfů. Moc se nerespektuje pracovní doba. Pokud máte něco naplánováno, nikdy nevíte zda to stihnete. Plánujete si život na 2 týdny dopředu dle firemního harmonogramu.

• Naučení části auditorské práce. Zdůrazňuji části. Budete dokola dělat pořád to samé, nenaučí Vás celek.
  • Děláte pořád dokola jen výsek auditorských prací, nepustí a nenaučí Vás více. Není ani žádoucí abyste uměli více. Chtějí abyste byli taková kulisa, co dobře vystupuje před klientem. Samozřejmě za málo peněz bez možnosti nějakého postupu. Za tyto peníze se připravte že budete někdy i 10 hodin v práci a přesčasy jsou běžné, nikdo vám je neproplatí (souvisí s častým cestováním). Vzdělávání žádné nečekejte, hodí vás hned ke klientovi. Všechno se musíte naučit časem sami, bez nějakého proškolování ta odbornost vypadá dost tragicky. A to nejlepší na konec. Připravte se na psychickou šikanu. Samozřejmě pokud se proti tomu ozvete a takzvaně se nezapojíte do kolektivu, tak se vás velice snadno zbaví.
  • Jistotu a stabilitu

Pokud budete chodit do práce včas, nebudete dělat firmě vyloženě ostudu, nebudete se muset nic moc učit a smíříte se s tím, že budete mít malý plat, tak TOP AUDITING nabízí jistotu.

• Uplatnění pro starší 50 let

Proč pro starší 50 let? Starší lidé si snáze nechají líbit chování nadřízených, které by si mladší líbit nenechali a z firmy by odešli. Jsou loajálnější, mají radši stabilitu a nemusí se už moc učit. Mladší člověk se potřebuje více vzdělávat, být více produktivní, více vydělávat. TOP AUDITING nic z toho nenabídne.

• Firma s menším počtem zaměstnanců, ale velice přátelský a profesionální kolektiv. Tak si tady čtu všechny příspěvky a hodnocení firmy a nemohu se zbavit dojmu, že dotyčný, který píše tak srdcervoucí negativní hodnocení, neustál fakt, že v takové firmě, která se zabývá auditem, se automaticky předpokládá vysoké pracovní nasazení, sebevzdělávání a osobní aktivita. Takže za mě jen tolik, že firma TOP AUDITING vám nabídne osobní růst jak po stránce profesní, tak i finanční. Ten, kdo si umí práci rozvrhnout a správně ji uchopit, nemá problémy s časem a hravě zvládne vše v pracovní době. Za celou dobu mého působení ve firmě se mi nestalo, že bych byla přetížená nebo musela dohánět resty, jak je níže uvedeno. Vedení firmy je seriózní a když je potřeba, pomůže nejen po pracovní stránce, ale i v osobním životě. Mohu jenom doporučit.

• Práce v auditorské společnosti je pro mě tím nejvyšším stupněm na žebříčku výčtu zaměstnání v oboru financí a ekonomiky. Ve společnosti TOP AUDITING jsem se mohla plně realizovat a uplatnit své vědomosti a schopnosti, získala jsem nepřeberné množství zkušeností a široký rozhled. Zvláště pak oceňuji profesionální přístup vedení, serióznost, slušnost a v neposlední řadě empatičnost. Za odvedenou práci jsem byla vždy patřičně odměněna. Kolektiv malý, ale super !!
  • Řád a pravidla

Proč řád a pravidla ? Od toho se odvíjí právě ta stabilita firmy a pro vás tím plynoucí jistota. Nelze pracovat v chaosu a s pocitem, že nevíte, co přijde za týden, měsíc či rok........

• Možnost kariérního postupu

V této firmě máte příležitost poznat a naučit se v praxi to, co není možné během studia. Pro absolventy je to "vysoká škola praxe" v oboru ekonomiky a financí. Během auditů projdete jak podnikatelskou sférou, tak sférou správy a veřejných financí včetně oblasti týkající se dotací. Nemusíte se tak obávat v budoucnu ucházet o jakýkoliv post a budovat si tak svou kariéru.

• Možnost využít získané pracovní zkušenosti, nadále rozšiřovat odborné znalosti, vysoká profesionalita a odbornost zaměstnanců a vedení, není vhodné pro slabé a méně zdatné jedince, což mi maximálně vyhovuje, stejně tak jako časová flexibilita
  • Možnost kariérního postupu

Pokud máte dostatečný zájem na sobě dále pracovat, rozšiřovat své znalosti a uplatňovat je v pracovním týmu vedení firmy Vám to bez problému umožní a v závislosti na Vašich zkušenostech a pracovní flexibilitě máte možnost postupu ve firemním kariérním žebříčku

Práce v auditorské firmě je náročná, musíte umět reagovat na rozmanitou problematiku účetnictví i daní a pokud chcete obstát, je nezbytné si neustále rozšiřovat vaše znalosti

• Osobní přístup vedení, přátelskost kolegů, rozmanitost práce.
  • V sezóně náročná práce, ale vybrala jsem si to sama.

• Nastoupila jsem krátce po škole a neměla žádnou praxi. Byla jsem překvapena, jak automaticky a vřele mě kolektiv přijal mezi sebe. Postupně mě kolegové naučili všemu, co bylo potřeba, ale především bylo i na mně, abych svou aktivitou a zájmem o nové a nové případy dál prohlubovala své vědomosti a získala tak potřebnou praxi. Vedení firmy je velice vstřícné a bude vás podporovat při vašem případném dalším studiu nebo rozvoji. Práce zde je vhodná i pro starší ročníky, mohou tak uplatnit už své znalosti a začátek bude pro ně snadnější.
  • Možnost kariérního postupu

Pokud jste ambiciózní, máte zájem na sobě pracovat a projevíte samostatnost, pak je kariérní postup ve firmě samozřejmostí.

• Velmi prestižní společnost, má vysokou profesionální úroveň, u klientů je oblíbená a vyhledávaná. Kolektiv nemá chybu, mezi zaměstnanci a vedením panuje vzájemná symbióza, což mě každý den usvědčuje v tom, že mé rozhodnutí, nastoupit do této firmy, bylo to nelepší rozhodnutí.
  • Jistotu a stabilitu

U firmy, která funguje už mnoho let a kde přibývají noví a noví klienti pro její profesionalitu a oblíbenost, nemůžu nemít jistotu. Ale především vím, že v daný termín obdržím nemalou výplatu a nestane se mi, že bych zůstala bez prostředků.

• Příjemné pracovní prostředí

Úzký kolektiv s přátelskou atmosférou, vždy se těším po služební cestě na návrat na tzv. "základnu." I když je mnohdy práce náročná, neztrácíme humor a s úsměvem a výbornou kávou si sdělujeme zážitky, ale především nově získané informace. 😉😊

Uplatnění pro starší 50 let

Rozmanitou práci