Činnosti související s webovými portály

68 hodnocení s 50 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Super tým milých lidí, všichni s velkými zkušenostmi v tom co dělají, vždy ochotní pomoci. Skvělá firemní kultura, nikdo si tu na nic nehraje, mám důvěru ve vedení, moje práce je pestrá a ve spoustě věcí mám velkou svobodu, jak si to udělám. Kapitola sama pro sebe jsou opravdu hezké benefity - v podstatě absolutní volnost v docházce a HO, stravenky v max. možné hodnotě, cafeterie, firemní tarif, možnost vybrat si hardware (Apple/Dell), hezké kanceláře na výborné lokalitě, hrazená konverzace v AJ, firemní auto k dispozici (pro určité pozice), každé ráno v kuchyňce čerstvé ovoce a zelenina (a každou chvíli někdo donese dort nebo něco sladkého)... Fakt hezké je třeba vítání nových lidí nebo to, jak se o nás celkově lidi z HR starají. Myslím, že to hodně souvisí s aktuální velikostí firmy, která je podle mě tak akorát - už jsme dostatečně velcí, abychom dělali nějaký zajímavý obrat a makali na projektech, které budou vidět, ale přitom nejsme neosobní korporát, kde je člověk jen číslo.
Avatar

Nejčastěji v komentářích

štědrá paleta benefitů velká svoboda při práci firma hodně dbá na lidi a kulturu

Ukázat další

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?