Poskytování úvěrů

• Od roku 2014 do 2019 skvělá firma díky vedoucímu, který se nebál prosazovat nové věci. Vždy hledal řešení ke zlepšení a naslouchal lidem v týmu.
  • Firma pouze čerpala to, co jsem se naučila v předchozím zaměstnání. Žádná investice do školení zaměstnanců. Před 2 lety změna v personálním obsazení a od té doby to šlo od 0 do mínusu! Vedoucí nikdy nepochválil, dělal rozdíly v týmu, podporoval toho, kdo se jen usmíval a kýval a kdo přinášel podněty ke zlepšení nechtěl slyšet a tak jej kritizoval. Staral se jen o sebe a své teplé místo, bál se cokoli rozhodnout a byl vlastně jen podržtaškou svého vedoucího. Kolegové v týmu se za poslední 2 roky z 80% vyměnili.

tento týden

• Přátelská a otevřená firemní kultura, slušné a férové jednání, výborné benefity, krásné nově zařízené prostory společnosti
  • v této chvíli nic

• dostupnost MHD, placená certifikace, pracovní doba
  • nesmyslné snížení bonusů

Berou opravdu každého

• Chybí sick days, ocenění od vedení společnosti, chybí ochota podporovat schopné zaměstnance

Činnosti v administrativě jsou naučitelné. Vyžadují se specifické věci pro konkrétní firmu. Společnost vybírá "mladé", kterým chce dát možnost kariérního růstu,který se však často nekoná.

• V Cofidisu je velmi příjemné pracovní prostředí, přátelská a pohodová atmosféra a pořádají se skvělé akce pro zaměstnance (včetně těch sportovních). Člověk vidí výsledky své práce, může se aktivně podílet na zlepšování procesů a přispívat svými nápady, nebo se zapojit do různých projektů. Firma se snaží pečovat o svoje zaměstnance v mnoha oblastech.
  • Ještě nedávno to bylo vybavení a zastaralost kanceláří, nicméně již proběhla a ještě probíhá modernizace, takže nyní spokojenost. Vzhledem k tomu, že jsme mezinárodní společnost, tak na české pobočce občas chybí častější aktivní využití cizích jazyků, nicméně se liší na každé pozici.

• S přístupem všech nadřízených Společenské aktivity (v práci i po pracovní době) Benefity Péče o zaměstnance Přátelský přístup všech a ke všem

zaměstnanec nic nevyplnil

• Příjemné pracovní prostředí, různé sportovní dny a jiné tématické akce.

• přístup zaměstnavatele by mohl být férovější

• Přátelský kolektiv podřízených
  • Serioznost a ferovost vedení zákaznického servisu - call centr

• Na své pozici (sekci) která přinášela firmě klientelu a starala se o obraty bych řekl, že celkem ok. Horší to bylo s dalšími odděleními, která pracovala interně firmy a dá se říci, že nám ve spostě případech pouze komplikovaly život. Zkrátka o jednání firmy navenek rozhodovali lidé, kteří nikdy neokusili realitu a rozhodovali pouze od stolu...
  • Myslím, že hlavní slovo by mělo mít obchodní oddělení, hned za ním finance a ne oddělení např marketingu nebo "skolitelé" o hodnotách, které firma uznává...