Actum, s.r.o.

• Neformální pracovní atmosféra
  • Práce v mezinárodním prostředí

• Určitá část kolegům v Actumu jsou opravdu profesionálové (ale dnes už jsou bohužel skoro všichni pryč)
  • Zaměstnanci jsou pro firmu jen položky v excelu Nulová vize a strategie (resp. každý týden jiná) Z mého pohledu naprosto nesolidní a neetický přístup jak ke klientům, tak zaměstnancům Naprostá neprůhlednost podmínek spolupráce - zejména bonusy a KPI (v mém případě je řešeno soudní cestou)

• Knowhow musí držet společnost a ne zaměstnanec. Znalosti jsou kapitál, není možné o ně přicházet s odcházejícím zaměstnancem.

• Ovoce každý den, káva zdarma, zajímavá pracovní témata, byť v teoretické rovině
  • Procesní řízení, úcta a respekt k lidem, plánování, strategické řízení, drajv,

• Moderní a hezké prostředí, přímo na metru. Mísy s ovocem zdarma každý den, kafe, čaj taktéž. A večer Vám ze stolu odnesou špinavé nádobí 😊 Velká příležitost osobního růstu, učit se nové věci a ovlivňovat směřování společnosti na všech levlech (od programování až po fungování supportu až managment). Když přijdete s jakýmkoli nápadem, tak si Vás lidé vyslechnou a pobaví se možnostech jejich zavedení. Agilní řízení projektů a zapojení celého týmu je fajn, dává Vám možnost být do věcí více vtáhnutý. Některé projekty jsou více zajímavější než jiné to jo, ale vždy řešíte potřeby zákazníků. Čas od času si týmy objednávají pizzu, týmový duch, s kolegy se příjemně pracuje.
  • Je to velká firma a máte dost kolegů, tak občas musíte dělat kompromisy než si silou razit cestu.
  • Náročné úkoly

Protože se zde můžete realizovat, pokud si o to řeknete. Pokud přijdete s relevantním nápadem.

• Práci v týmu mladých lidí

Tým v Actumu je mix mladých i starších lidí. Jedni přinášejí ambice a dravost při použití nejnovějších technologií, druzí zase zkušenosti s realizaci stabilních a dlouho udržitelných platforem. Celkově mi to tu přijde více mladší kolektiv, což se odráží i v celkové atmosfére.

• Otevřenost, fér jednání
  • Přesněji definovat odpovědnosti - aktuálně základní nedostatek

• Spolupráce s chytrými kolegy. Zajímavé projekty. Možnost cestování. Výuka cizích jazyků.
  • Benefity

• Skvělá spolupráce mezi lidmi. Firma vždy vyjde zaměstnancům vstříci ohledně čehokoliv. Zajímavé projekty.

• Na společnosti Actum si vážím nejvíce kolektivu lidí se kterými jsem denně ve styku. Jak kolegové tak nadřízení jsou super a panuje tu pohodová atmosféra. Líbí se mi, že i přímo majitel společnosti je se zaměstnanci v kontaktu. Také mi hodně vyhovuje, že když si potřebuji něco zařídit a potřebuji přijít dřív nebo později nikdo to neřeší a všeobecně zde mezi lidmi panuje příjemná důvěra. Líbí se mi projekty, které jsou většinou relativně velké pro zajímavé klienty a samostatně nebo v menší firmě by se k nim jen tak nedostal.
  • Nic konkrétního mne nenapadá.

• Otevřenost. Způsob vedení projektů. Odbornost některých kolegů.
  • Práce s klientem.

• Máme možnost učit se a vyzkoušet si zajímavé věci jak technologicky tak i procesně. Jen to člověk musí chtít sám a ne čekat, že ho bude někdo táhnout za ručičku. Člověk se tady seznámí s několika národnostmi, co je zajímavá zkušenost při spolupráci na projektech. Některé věci se mění pomaleji, ale při spolupráci množství lidí se to nedá očekávat ze dne na den

Volnost a samostatnost