cover photo
Činnosti zprostředkovatelských středisek po telefonu

• Nejcennější v TP jsou kolegové, na které se můžete spolehnout. Ano, ne vždy se vše povede a ne vše je růžové....nicméně mezi kolegy, se kterými pravidelně spolupracuji není nikdo, kdo hledá proč něco nejde. Naopak: hledat proč a jak věci udělat řešíme na denní bázi.
  • Často se stane, že den uteče rychleji, než bych si přála. Každý den je jiný - rutina na mé pozici nehrozí.

• výplata chodila včas dobrý kolektiv dotovaná káva
  • komunikace (v rámci oddělení, ale i ve firmě celkově) - především předávání informací řadovým zaměstnancům dalo by se určitě zapracovat i na platech

• I když jste nikdy nevolali, tak vás všechno naučí. Dočasná možnost práce z domova.
  • Časté technické problémy. Stále těžší a těžší dosáhnout na prémie. Skutečný nezájem o lidi. Fluktuace zaměstnanců.

• TP je globální společnost, která nabízí přesah i do zahraničí, díky tomu na mé pozici mohu využívat pravidelně angličtinu. Mám možnost se vždy obrátit na své kolegy, kteří jsou nápomocní. V době covid mohu pracovat z domu, nemusím tak čerpat očr, pokud musí děti zůstat doma. Zaměstnavatel mi vyšel vstříc i se zkráceným úvazkem.
  • Trošku mi chybí možnost zvyšovat svojí kvalifikaci. Pokud by na sobě chtěl člověk dále pracovat, musí se v mé pozici podívat spíše externě. Vždy je co zlepšit, ale to je všude. V dnešní době si cením hlavně stabilního zaměstnání a věřím, že až budeme zase pracovat na pobočce zaměstnavatel přijde s větší proaktivitou směrem k zaměstnancům ať už v podobě společných akcí, případně nových benefitů.

• Přímý nadřízený je všech kamarád a stojí za námi, skvělý kolektiv, nikomu na lince nic nenutíme a nikoho neobtěžujeme
  • Neustále jsme pod drobnohledem a hlídají stále naše výsledky, podmínky se neustále zpřísňují a jsou další a další nároky

• chybějící team building

• Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

zalezi na projektu ale daji se domluvit smeny tak aby se dal skloubit rodinny yivot s praci.

• Práci v týmu mladých lidí

nepotrebujes zkusenosti, mnohe te nauci, mlady kolektiv je vice odolny stresu

• Nejvice spokojen jsem byl s vlastnim projektem na kterem jsem se spolupodilel,ktery ale nema primo s Teleperformance nic spolecneho.
  • Zamestnavatel si absolutne nevazi svych lidi. Mzda hluboko pod zivotni urovni. Naprosta neochota cokoliv menit ci se jak koliv domluvit. Nezalezi na vasich kvalitach,jen slibuji a to co slibi ,nikdy neuvidite. Podminky meni i kazdy mesic prave tak aby jste na udajne bonusy nikdy nedosahli. Pokud chcete pracovat za zakladni mzdu prosim.Jinak rozhodne nedoporucuji,obloukem se vyhnout.

• Skvělý kolektiv, příjemné prostory a kafeterie.
  • Je toho hodně. Absolutně nedomyšlené projekty. Přístup k zaměstnáním hrůza. Bezdůvodné propouštění. Výplata? K smíchu. Navíc provize? Nedostanete. Odcházíte? Nezajímá je důvod. Běžte si. Prostě katastrofa!

• Pracovní prostředí, přístup osob, pracovní atmosféra
  • Nemožnost parkování v blízkosti pracoviště, stravování bylo někdy problematické vzhledem k otevírací době kantýny do 13 hodin

Koho právě teď firma potřebuje?